Кременчугская газета
Понедельник, 21 Мая 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Підзаробити у Кременчуці: де і на чому швидко це можна зробити

 


11 января 2017 16:05
Підзаробити у Кременчуці: де і на чому швидко це можна зробити

Перед Новим роком витрат стає більше, а от власний бюджет зазвичай залишається таким же, як і в попередні місяці. Єдина можливість вирішення цієї проблеми – вигідний підробіток у Кременчуці, який можна знайти на сайті Kabanchik.ua: завдання від замовників тут з’являються щоденно, незважаючи на свята. Ба навпаки – у передсвяткові дні збільшується попит на окремі послуги.

Прості варіанти підробітку

Варіантів насправді багато. Представники сервісу підібрали список спеціалістів, послуги яких найбільш поширені у передсвятковий час:

  • кур’єр – можливість замовити швидку і недорогу доставку подарунків, товарів з магазину та інших речей суттєво полегшує життя містян. А ще приємно, що для цього підробітку не треба кваліфікації. Та й відсутність транспорту не є проблемою: послуги пішої доставки недорогі, а тому популярні;
  • електрик – на Kabanchik.ua дуже часто перед святами замовляють послуги цих майстрів. Причиною може стати необхідність в ремонті, або в організації можливості для підключення святкової ілюмінації;
  • промоутер – особливо популярна послуга розповсюдження рекламних листівок. Представники бізнесу активно замовляють її у дні передсвяткових продажів. Це ще один варіант простого, але вигідного підробітку;
  • майстер з квартирного ремонту – багато містян вирішують витратити зайвий час і кошти на оновлення свого житла. Тож у майстрів є реальна можливість трохи скоротити святкування, зате добре заробити.

Післяноворічний підробіток? Не питання!

Всім знайома проблема відсутності коштів після святкування. Щоб не затягувати паски, очікуючи зарплатні, можна використати вихідні з користю та заробити грошей. Варіантів, як виявляється, достатньо. Один з найпростіших – це клінінг. Як виявляється, багато містян готові заплатити за допомогу у наведенні ладу в квартирах та будинках після святкових застіль.

Ще один варіант – ремонт техніки: на Kabanchik.ua його замовляють завжди, без прив’язки до святкових днів. Це пов’язане з тим, що сервісні центри часто зачинені на вихідні, а ремонт техніки хочеться провести швидко і не дорого. Це особливо актуально, коли з ладу виходить холодильник, пральна машина, комп’ютер або смартфон.

Враховуючи, що досить велика кількість жителів міста влаштовує собі новорічні відпустки з поїздкою в інші міста і країни, стає актуальним нагляд за домашнім тваринами. При бажанні можна без проблем знайти замовників на цю послугу.

Загалом варіантів для підробітку багато – варто лише мати бажання заробити грошей. Зручні можливості пошуку завдань онлайн дозволяють економити час та знаходити проекти, які дійсно цікаво реалізувати. А ще дуже важливо, що кожен бажаючий має можливість завжди мати гроші, незважаючи на дату в календарі.

 

На правах рекламы
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Загрузка...
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться