Суббота, 21 Января 2017 года
Facebook Вконтакте Twitter

Вы здесь

Підзаробити у Кременчуці: де і на чому швидко це можна зробити


11 января 2017 16:05
Підзаробити у Кременчуці: де і на чому швидко це можна зробити

Перед Новим роком витрат стає більше, а от власний бюджет зазвичай залишається таким же, як і в попередні місяці. Єдина можливість вирішення цієї проблеми – вигідний підробіток у Кременчуці, який можна знайти на сайті Kabanchik.ua: завдання від замовників тут з’являються щоденно, незважаючи на свята. Ба навпаки – у передсвяткові дні збільшується попит на окремі послуги.

Прості варіанти підробітку

Варіантів насправді багато. Представники сервісу підібрали список спеціалістів, послуги яких найбільш поширені у передсвятковий час:

 • кур’єр – можливість замовити швидку і недорогу доставку подарунків, товарів з магазину та інших речей суттєво полегшує життя містян. А ще приємно, що для цього підробітку не треба кваліфікації. Та й відсутність транспорту не є проблемою: послуги пішої доставки недорогі, а тому популярні;
 • електрик – на Kabanchik.ua дуже часто перед святами замовляють послуги цих майстрів. Причиною може стати необхідність в ремонті, або в організації можливості для підключення святкової ілюмінації;
 • промоутер – особливо популярна послуга розповсюдження рекламних листівок. Представники бізнесу активно замовляють її у дні передсвяткових продажів. Це ще один варіант простого, але вигідного підробітку;
 • майстер з квартирного ремонту – багато містян вирішують витратити зайвий час і кошти на оновлення свого житла. Тож у майстрів є реальна можливість трохи скоротити святкування, зате добре заробити.

Післяноворічний підробіток? Не питання!

Всім знайома проблема відсутності коштів після святкування. Щоб не затягувати паски, очікуючи зарплатні, можна використати вихідні з користю та заробити грошей. Варіантів, як виявляється, достатньо. Один з найпростіших – це клінінг. Як виявляється, багато містян готові заплатити за допомогу у наведенні ладу в квартирах та будинках після святкових застіль.

Ще один варіант – ремонт техніки: на Kabanchik.ua його замовляють завжди, без прив’язки до святкових днів. Це пов’язане з тим, що сервісні центри часто зачинені на вихідні, а ремонт техніки хочеться провести швидко і не дорого. Це особливо актуально, коли з ладу виходить холодильник, пральна машина, комп’ютер або смартфон.

Враховуючи, що досить велика кількість жителів міста влаштовує собі новорічні відпустки з поїздкою в інші міста і країни, стає актуальним нагляд за домашнім тваринами. При бажанні можна без проблем знайти замовників на цю послугу.

Загалом варіантів для підробітку багато – варто лише мати бажання заробити грошей. Зручні можливості пошуку завдань онлайн дозволяють економити час та знаходити проекти, які дійсно цікаво реалізувати. А ще дуже важливо, що кожен бажаючий має можливість завжди мати гроші, незважаючи на дату в календарі.

 

На правах рекламы
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Loading...
Конкурсы
 • «Кременчугская газета» разыгрывает билеты на концерт группы «Лисапетный батальон»

  «Кременчугская газета» разыгрывает билеты на концерт группы «Лисапетный батальон»

  Творчеством любимых исполнителей смогут насладиться десять знатоков.

  Кременчугская газета готова подарить билеты на концерт любимых исполнителей лучшим знатокам творчества группы «Лисапетный батальон». Для этого достаточно ответить на вопросы о группе и принять участие в розыгрыше.

  Пять пригласительных на двух человек ждут победителей розыгрыша редакции.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.