Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 7 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Пішла з життя колишня редакторка «Вагонобудівника» Віра Григор’єва

 

29 січня 2020 10:30

Була небайдужим журналістом, її вирізняло вміння працювати з людьми.

28 січня 2020 року, на 82 році життя померла колишня редакторка газети «Вагонобудівник» Віра Василівна Григор’єва. Про це повідомляє колектив Крюківського вагонобудівного заводу.

«Сумна звістка приголомшила колектив відділу ЗМІ, усіх працівників Крюківського вагонобудівного заводу, журналістську спільноту Кременчука – усіх, хто знав колишнього редактора газети «Вагонобудівник» Віру Василівну Григор’єву. 28 січня 2020 року, на 82 році життя, вона пішла за межу», - повідомили вони.

Віра Василівна Григор’єва народилася 26 січня 1939 року у Кременчуці. Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка. За фахом – учитель української мови, літератури та історії.

На завод прийшла 16 лютого 1966 року. Працювала секретарем редакції газети «Вагонобудівник». Із 19 березня 1970 року по 1 січня 1975 року числилася інженером-конструктором ВГК-2, хоча насправді весь час працювала в газеті. 4 травня 1981 року призначена редактором газети «Вагонобудівник».

Віру Василівну вирізняло вміння працювати з людьми. Вона могла розговорити співрозмовника, отримати необхідну інформацію, знайти цікаві теми, подати події і факти виважено та правдиво. Була небайдужим журналістом, сміливо виступала з критичними матеріалами.

Діяльність редакційного колективу – це конвеєр. Щодня потрібно шукати нові теми, героїв, слова, щоб розповісти про них. Не встиг видати поточний номер, як відразу ж треба думати про наступні. І так постійно – день за днем, рік за роком. Віра Григор’єва працювала у заводській газеті 28 літ, понад 10 з них була редактором «Вагонобудівника».

З 31 березня 1994 року – на заслуженому відпочинку. Усі ці роки підтримувала зв’язок з колективом редакції, допомагала порадами, просила приносити їй газету та розповідати про всі заводські новини.

«Наглядова рада, правління ПАТ «КВБЗ», колектив відділу ЗМІ, заводчани глибоко сумують з приводу смерті Віри Василівни Григор’євої. Світла пам’ять і вічний спокій вам, шановна колего», - пишуть колеги покійної.

 

 

Аріна Алініна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися