Кременчугская газета
Понедельник, 18 Июня 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Пів-Кременчука через аварію на електромережах без світла, а пологовий будинок ще й без тепла (доповнено)

 

5 марта 2018 10:40

У зв'язку з аварійним відключенням електропостачання в центральній та нагірній частинах міста також у деяких будинках відсутнє гаряче водопостачання, зупинені підкачувальні насоси, не має тепла.

За повідомленням ПАТ "Полтаваобленерго" 5 березня 2018 р.з 09:50 год. аварійне відключення електропостачання зареєстровано у Кременчуці. За даними Служба Допомоги Мера Кременчужанам, без світла знаходяться райони центральної частини міста та нагірної частини Кременчука. Причина аварійного відключення електропостачання з'ясовується.

За повідомленням КП "Теплоенерго" з 09:50 год.також відсутнє гаряче водопостачання, зупинені підкачувальні насоси на ЦТП кврт. 88,98,57/1,61,101, відсутнє централізоване опалення на котельній 81, котельній пологового будинку у зв'язку з аварійним відключенням електропостачання в центральній та нагірній частинах міста. Причина аварійного відключення електропостачання з'ясовується ПАТ "Полтаваобленерго".

Доповнено 

Об 11.20 енергозабезпечення центру міста та нагірної частини було поновлено. Наразі аварійна бригада намагається поновити електроживлення в районі кар’єру "Кварц". Причина аварії - з’ясовується.

 

Клим Соколов 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться