Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Пів року чоловік фіксував на фото і відео свого полового члену у ерегованому стані і викладав у соцмережу: Крюківський суд виніс йому вирок

7 травня 2021 13:30

Судова справа.

Днями суддя Крюківського районного суду Кременчука Наталія Мурашова розглянула у відкритому підготовчому судовому засіданні кримінальне провадження по обвинуваченню Арсеній* уродженця с. Арсенівка Зінківського району Полтавської області, громадянина України, з середньою-технічною освітою, який не одружений, не працює, раніше не судимого, у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.301, ч.3 ст.301 КК України (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів).

Як сказано у вироку суду, у березні 2020 року Арсеній, перебуваючи в місці свого проживання, діючи умисно, всупереч основним засадам суспільної моралі системі етичних норм, правил поведінки, що склалися у суспільстві на основі традиційних духовних і культурних цінностей, уявлень про добро, честь, гідність, громадський обов`язок, совість, справедливість, в порушення вимог ст.2 Закону України «Про захист суспільної моралі», використовуючи мобільний телефон «Samsung Galaxy A51» виготовив фотознімки порнографічного характеру, які в подальшому розповсюдив у соціальній мережі «meendoru.net» з власної сторінки шість графічних файлів.

10 березня 2020 року обвинувачений розмістив у мережі ще три графічні файли, 11 березня 2020 року  - два графічні файли, 14 березня 2020 року - один графічний файл, 20 березня 2020 - один графічний файл, 22 березня 2020 року - один графічний файл, на яких чоловік перед камерою демонструє половий член у ерегованому стані, які у вульгарно-натуралістичній, цинічній та непристойній формі демонструють оголений статевий орган.

Відповідно до висновку експерта вказані чотирнадцять графічних файлів містять інформацію, що належить до продукції порнографічного характеру.

Також досудовим розслідуванням встановлено, що в квітні 2020 року, Арсеній , перебуваючи у місці свого проживання, діючи повторно, використовуючи мобільний телефон «Samsung Galaxy A51» IMEI виготовив фотознімки та відеозаписи порнографічного характеру, які в подальшому повторно розповсюдив у соціальній мережі «meendoru.net» з власної сторінки, а саме: 20 квітня 2020 року - один графічний файл та два відеофайли, 28 квітня 2020 року один графічний файл, на яких чоловік перед камерою демонструє половий член у ерегованому стані, які у вульгарно-натуралістичній, цинічній та непристойній формі демонструють оголений статевий орган.

Відповідно до висновку експерта вказані графічні файли та відеозаписи містять інформацію, що належить до продукції порнографічного характеру.

У подальшому подібні фото та відеофайли обвинувачуваний розміщував у соціальній мережі «meendoru.net» у травні 2020 року, у липні 2020 року, у серпні 2020 року, у вересні 2020 року, у жовтні 2020 року, в листопаді 2020 року,

Такі дії ОСОБА_1 органами досудового розслідування кваліфіковані як кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 301 КК України, по факту умисного виготовлення та розповсюдження зображень, що належать до продукції порнографічного характеру, вчиненого повторно.

26.04.2021 року між прокурором Кременчуцької окружної прокуратури Полтавської області Задирієнко Д.О., якому на підставі ст.37 КПК України надані повноваження прокурора у кримінальному провадженні та підозрюваним, за участі захисника адвоката Шевченка С.М., відповідно до статей 468469472 КПК України, укладено угоду про визнання винуватості.

Згідно даної угоди, прокурор та підозрюваний дійшли згоди щодо правової кваліфікації дій останнього за ч.1 ст.301 КК України по факту умисного виготовлення та розповсюдження зображень, що належать до продукції порнографічного характеру, а також за ч.3 ст.301 КК України по факту умисного виготовлення та розповсюдження зображень, що належать до продукції порнографічного характеру, вчиненого повторно.

Арсеній визнав повністю свою вину у вчиненні кримінальних правопорушень, пред`явлених в обвинувальному акті, щиро розкаявся у скоєному, активно сприяв їх розкриттю. Сторонами узгоджено, що при затверджені угоди чоловік буде визнаний винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.301, ч.3 ст.301 КК України. Йому призначать покарання за ч.1 ст.301 КК України обмеження волі на строк 1 рік, за ч.3 ст.301 КК України позбавлення волі на строк 3 роки. На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю кримінальних правопорушень, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, обвинувачуваному буде призначене остаточне покарання позбавлення волі на строк 3 роки. На підставі ст.75 КК України чоловік, який вперше притягається до кримінальної відповідальності, звільнити від відбування покарання з випробуванням на іспитовий строк, з покладанням обов`язків, передбачених ст.76 КК України.

Тож, суддя заслухавши справу ухвалила затвердити угоду про визнання винуватості і Арсенія визнати винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.301, ч.3 ст.301 КК України.

Чоловіку  призначити покарання:

- за ч.1 ст.301 КК України обмеження волі на строк 1 рік,

- за ч.3 ст.301 КК України позбавлення волі на строк 3 роки.

На підставі ч.1 ст.70 КК України, за сукупністю кримінальних правопорушень, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, Арсенію призначити остаточне покарання позбавлення волі на строк 3 роки.

На підставі ст.75 КК України, обвинувачуваного звільнити від відбування покарання з випробуванням на іспитовий строк 1 рік, з покладанням обов`язків, передбачених ч.1, п.2 ч.3 ст.76 КК України, а саме: періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Стягнути з чоловіка на користь держави витрати на залучення експертів в розмірі 1 тис 634 грн 50 коп.

Вирок суду може бути оскаржений в апеляційному порядку з підстав, передбачених статтею 394 КПК України, до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд міста Кременчука Полтавської області у строк 30 днів з моменту його проголошення.

 

Клим Соколов 

* Імена змінено

 
 
 
 
 
 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися