Кременчугская газета
Вторник, 21 Августа 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Півкілометра труби – замість лічильників: в Кременчуці обговорили нову інвестиційну програму «Полтаваобленерго»

 

6 ноября 2017 12:45
Півкілометра труби – замість лічильників: в Кременчуці обговорили нову інвестиційну програму «Полтаваобленерго»

Журналісти назвали ці слухання «пародією».

Сьогодні, 6 листопада, в актовій залі Кременчуцької ТЕЦ відбулись відкриті слухання з приводу затвердження Інвестиційної програми на 2017 рік.

На ці відкриті слухання зібралось зо два десятка кременчужан: представники адміністрації ТЕЦ і «Полтаваобленерго», чиновники, журналісти. Прийшло декілька працівників ТЕЦ.

Проте навіть у цій малочисленій аудиторії слухання відбулись.

Спочатку директор з капітального будівництва та інвестицій підприємтсва Ігор Старокошко зачитав проект Інвестиційної програми.

Згідно з ним, «Полтаваобленерго» має замінити 530 метрів магістрального трубопроводу за 6 млн 953 тис грн.

Ділянка розташована на проспекті Свободи (під проїжджою частиною) від дорожнього кругу на Міському саду до зупинки «Кредмаш», і далі – направо до залізничного вокзалу.

Ігор Старокошко зауважив, що це одна із найбільш проблемних ділянок міських тепломагістралей Кременчука. Ступінь зношеності трубопроводу тут сягає 20 %.

Коли закликали до обговорення поданої інформації, то виявилось, що питання є лише в журналістів і чиновників.

І найперше від журналістів, чому Інвестиційну програму затверджують аж наприкінці року.

Пояснюють, що не це вплинули зміни в законодавстві, а саме прийняття в серпні цього року Закону «Про комерційний облік комунальних послуг».

«20 липня було затверджено Інвестиційну програму на 2017 рік, а в серпні  прийняли закон, згідно з яким, нам забороняють втручатися в внутрішньоквартальні мережі», - нагадав Ігор Старокошко.

За його словами, з 5 серпня поточного року у «Полтаваобленерго» почали розробляти нову інвестиційну програму, яка вже не передбачала встановлення побудинкових лічильників, натомість акцентували на ремонті магістрального трубопроводу.

Тепер у «Полтаваобленерго» мають надію, що депутати міськради їм погодять нову Інвестиційну програму, згідно з якою кошти, що закладені в тариф в якості інвестиційної складової, витратять на ремонт. Цього року планують закупити матеріали, а до ремонту почати вже по завершенні цього опалювального сезону, навесні 2018 року.

Як пояснив керівник Кременчуцької філіі ПАТ «Полтаваобленерго» Сергій Андрієвський, інвестиційна складова у нинішньому тарифі на тепло складає 1%.

До речі, журналістка «Кременчуцького Телеграфу» Тетяна Донченко назвала ці відкриті слухання «пародією»: їх проводили на режимному об’єкті, куди пропускають лише за паспортами чи посвідченнями, і в час (понеділок 10.00), коли люди на роботі.

У журналістів Кременчука є підозра, що питання підвищення тарифів на тепло і гарячу воду обговорюватимуть за схожих умов.

Раніше повідомлялося, що у «Полтаваобленерго» питання підвищення тарифів на тепло тримають в таємниці

 

 Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться