Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 26 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Платники податків можуть подати декларацію трьома способами

 

20 лютого 2018 08:10

Дана податкова декларація за 2017 рік подається громадянами до 01.05.2018.

Платник податку може подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за власним вибором одним із таких способів – повідомляють у Кременчуцькій ОДПІ.

А саме:

- особисто або уповноваженою на це особою;

- надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі, скориставшись електронним сервісом ДФС «Електронний кабінет» за посиланням http://cabinet.sfs.gov.ua — з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Для подання податкових декларацій в електронній формі платнику податків потрібно:

отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України — докладна інформація розміщена на сайті АЦСК ДФС за посиланням: http://acskidd.gov.ua/ авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа та розпочати роботу.

 Платники податку мають право звернутися до контролюючого органу  з проханням надати консультативну допомогу щодо заповнення річної податкової декларації та безоплатно отримати таку послугу та бланки податкової декларації.

 Необхідно пам’ятати, що:

-у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації;

-у разі подання податкової декларації в електронній формі, її необхідно надіслати не пізніше закінчення останньої години того дня,  коли закінчується граничний строк.

 Податкова декларація за 2017 рік подається громадянами до 01.05.2018, а громадянами, які мають право на податкову знижку, — по 31.12.2018 включно.

 З 01.01.2018 податкову декларацію про майновий стан і доходи необхідно подавати за новою формою, затвердженою наказом Мінфіну України від 06.06.2017 №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 року № 859».

 

За матеріалами Кременчуцької ОДПІ

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися