Кременчуцька газета
П'ятниця, 19 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

"По-дружньому": чоловік таємно перераховував пенсію товариша на інші рахунки, за що поплатився судом

4 червня 2024 07:30

Проте у скоєному щиро розкаявся.

29 травня 2024 р. Кременчуцький райсуд розглянув у відкритому судовому засіданні в Кременчуці кримінальне провадження за обвинуваченням уродженця Кам`яних Поток, громадянина України, раніше не судимого, у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 200, ч. 1 ст. 361 Кримінального кодексу України.

Як сказано у судовому вироці, у період часу з кінця січня по середину квітня 2024 р, він проживав разом з потерпілим, з яким мав товариські відносини.

На прохання потерпілого налаштував на своєму мобільному телефоні додаток «Приват24» з метою відслідковування останнім надходження пенсії на його банківську картку, внаслідок чого на ґрунті довірливих відносин, отримав дані для доступу до інформації його банківського рахунку.

Так, у період часу з 12 лютого по 1 березня 2024 року, перебуваючи за місцем свого постійного проживання, здійснював несанкціоновані втручання в роботу належного потерпілому облікового запису в «Privat24».

Реалізовуючи злочинні умисли, спрямовані на підробку документа на переказ та його використання, із використанням технічних можливостей облікового запису потерпілого в автоматизованій інформаційній системі «Privat24» підробив електронні документи на переказ платіжні інструкції від 12 лютого, 17 лютого та 1  березня, у яких зазначив завідомо недостовірні відомості щодо наміру підозрюваного здійснити переказ коштів із його банківської картки на інші платіжні картки. Таким чином, ним було здійснено 6 незаконних переказів.

У суді обвинувачений вину визнав повністю та повідомив, що щиро розкаюється.

Суд визначив визнати його винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 статті 185 КК України, призначивши покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п`ять) р. А також визнати винуватим у вчиненні  правопорушення, передбаченого ч.1 статті 200 КК У, призначивши йому покарання у виді штрафу в розмірі 3  тис неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 51 тис грн.

Та визнати винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 361 КК України, призначивши йому покарання у виді обмеження волі на строк 1 (один) р.

На підставі ч. 1 статті 70 КК України за сукупністю кримінальних правопорушень, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п`ять) років.

На підставі статтей 7576 КК України звільнити ОСОБА_4 від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 (два) роки.

Вирок може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду через Кременчуцький районний суд Полтавської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Судове рішення суду першої інстанції не може бути оскаржене в апеляційному порядку з підстав заперечення обставин, які ніким не оспорювалися під час судового розгляду і дослідження яких було визнано судом недоцільним відповідно до положень частини третьої статті 349 КПК України.

 

Ліна Романченко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися