Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 27 Листопада 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Поліція по «справі свиней Дедюріна» розпочала кримінальне провадження за фактом переслідування журналістів

 

22 вересня 2017 10:00
Поліція по «справі свиней Дедюріна» розпочала кримінальне провадження за фактом переслідування журналістів

Повідомлення із поліції.

Директору комунального підприємства «Міський сад» Віталію Дедюріну може загрожувати або штраф до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

Слідчі Кременчуцького відділу поліції розпочали кримінальне провадження за частинами 2 і 3 статті 171 Кримінального кодексу України за фактом переслідування кременчуцьких журналістів у зв’язку з їх законною професійною діяльністю.

Мова йде про вивішування 17 вересня на території Міського саду, за яке відповідальним є директор однойменного комунального підприємства Віталій Дедюрін, фотографій журналістів газет «Програма Плюс» та «Кременчуцька газета» з написами «По вине этих нерадивых  журналистов КОСУЛЬ ЗДЕСЬ НЕТ, ПОНИ ЗДЕСЬ НЕТ, ПОРОСЯТ ЗДЕСЬ НЕТ, ВЫДР ЗДЕСЬ НЕТ».

Через це вже 19 вересня журналісти направили заяви до поліції про їх переслідування у зв’язку із висвітленням ситуації щодо розміщення у Міському саду в’єтнамських свиней.

Як відомо, через неводовлення громадськості та порушення чинного законодавства, свиней із «Міського саду» прибрали, бо вони створили там свинарник.

Активісти громадського руху «За Чистий Кременчук» відправили скаргу до Президента Украйни Петра Порошенка та до Міністерства культури України

В ній вони обурилися діями директора комунального підприємства «Міський сад» Віталія Дедюріна.

 

Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися