Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 29 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Полтава невдоволена: у Кременчуці не створена робоча група з питань забезпечення безпечності експлуатації об’єктів соціальної сфери та адмінбудівель

 

19 лютого 2018 16:45
Полтава невдоволена: у Кременчуці не створена робоча група з питань забезпечення безпечності експлуатації об’єктів соціальної сфери та адмінбудівель

З 39 об’єднаних територіальних громад області відповідні робочі групи створили 21.

Сьогодні на нараді у Полтавській облдержадміністрації розглядали питання забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема навчальних закладів всіх рівнів освіти, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення, а також будівель адміністративного призначення. Про таке повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Відповідно до інформацій структурних підрозділів облдержадміністрації на території Полтавської області розміщено 4207 об’єктів соціальної інфраструктури.

Відповідно до графіку роботи робочої групи у 2017 році проводився моніторинг технічного стану об’єктів соціальної інфраструктури на території міст обласного значення: Полтави, Кременчука, Лубен, Горішніх Плавнів та районів: Полтавського, Пирятинського, Чорнухинського, Оржицького, Гребінківського, Кременчуцького, Лубенського, Хорольського.

31 січня 2018 року проведено засідання постійно діючої комплексної робочої групи з питань забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури, в результаті якого підведено підсумки моніторингу технічного стану об’єктів соціальної сфери за 2017 рік.

Позитивним є те, що за результатами візуального обстеження навчальних закладів м. Полтави на замовлення управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради розроблено 10 технічних звітів комплексних інженерних обстежень технічного стану будівель.

Загалом, згідно з інформацією голів вищезазначених міст обласного значення та райдержадміністрацій, аварійних об’єктів на відповідних територіях не виявлено, проте в результаті моніторингу, проведеного Управлінням культури облдержадміністрації на території вказаних районів області виявлені об’єкти культури, стан яких не є задовільним. Такі об’єкти потребують детальної перевірки на предмет безпечності їх технічного стану та доцільності подальшої експлуатації. В основному це сільські будинки культури.

Проте на нараді зазначали, що залишаються невирішеними питання щодо створення робочих груп у містах обласного значення: Полтава, Кременчук, Лубни, Горішні Плавні та при деяких об’єднаних територіальних громадах.

З 39 об’єднаних територіальних громад області відповідні робочі групи створили 21.

На нараді у губернатора вирішили рекомендувати містам обласного значення та об’єднаним територіальним громадам, при яких не створені Робочі групи, прискорити процес їх створення; зобов’язати райдержадміністрації, рекомендувати головам міст обласного значення та об’єднаним територіальним громадам активізувати роботу місцевих робочих груп щодо проведення перевірок об’єктів соціального призначення на предмет їх технічного стану та безпечної експлуатації.

 

За матеріалами прес-служби Полтавської ОДА

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися