Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 22 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Полтавська влада шукає директора обласного соціального центру матері та дитини, який працює під Кременчуком

 

28 липня 2021 13:10

Контракт з переможцем конкурсу буде укладено на 1 рік.

Полтавська влада шукає директора обласного соціального центру матері та дитини, який працює під Кременчуком у селі Омельник. Відповідне оголошення з’явилося на сайті Полтавської облдержадміністрації.

Там зазначено, що контракт з переможцем конкурсу буде укладено на 1 рік.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ: громадянство України, вільне володіння державною мовою. Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; мати досвід роботи на керівних посадах на підприємствах, установах або організаціях незалежно від форм власності, або в органах державної влади, органах місцевого самоврядування.

УМОВИ ОПЛАТИ ПРАЦІ:

а) у 2021 році місячний посадовий оклад за 13 тарифним розрядом у розмірі 6 тис 61 гривня (відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015 № 526 «Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» (зі змінами), (далі - Наказ).

б) надбавки за високі досягнення у праці, виконання особливо важливої роботи (на строк її виконання), за складність, напруженість у роботі в розмірі до 50 відсотків посадового окладу (тарифної ставки) у межах фонду заробітної плати і фактично відпрацьованого часу (згідно з п. 2 Наказу).

У разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи й порушення трудової дисципліни зазначені надбавки зменшуються або скасовуються (згідно з п. 2 Наказу).

в) надбавка за вислугу років, яка установлюється залежно від стажу роботи в розмірі 10, 20 та 30 відсотків посадового окладу (тарифної ставки) і фактично відпрацьованого часу (відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 15.06.2011 № 239 «Про затвердження Порядку виплати надбавки за вислугу років працівникам державних та комунальних установ соціального захисту населення» (із змінами).

г) премії, відповідно до діючого в установі положення про преміювання працівників, затвердженого керівником за погодженням з профспілковим комітетом у межах фонду заробітної плати (згідно з п. 2 Наказу).

д) матеріальна допомога, у тому числі на оздоровлення, у сумі не більше, ніж один посадовий оклад на рік, крім матеріальної допомоги на поховання у межах фонду заробітної плати (згідно з п. 2 Наказу).

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, шо подаються для участі у конкурсі:
-    заява про участь у конкурсі;
-    особовий листок з обліку кадрів;
-    біографічна довідка;
-    копія диплома про освіту;
-    копія паспорта;
-    попередження про спеціальні обмеження;
-    довідка про відсутність судимості;
-    письмова згода на обробку персональних даних;
-    дві фотографії розміром 6x4 см;
-    копія трудової книжки;
-    мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації тощо).

СТРОК І МІСЦЕ ПРИЙНЯТТЯ документів:

Прийняття документів здійснюється протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному вебпорталі Полтавської обласної державної адміністрації та офіційному сайті Полтавської обласної ради за адресою: вул. Ціолковського, 47, м. Полтава, 36023, Департамент соціального захисту населення І Іолтавської обласної державної адміністрації (кім.204).

Кінцевий термін прийняття заяв: до 15 год. 45 хв 6 серпня 2021 року.

Довідки за тел.: 68-12-62, 68-51-67, 63-09-28.

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися