Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 17 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Послідовність оформлення дозвільних документів на розміщення стаціонарних тимчасових споруд (СТС)

 

31 січня 2020 12:15

Перелік послуг ЦНАПу.

Розміщення стаціонарних тимчасових споруд (павільйонів, кіосків, літніх майданчиків біля ресторану, кафе, бару) для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука передбачає послідовне замовлення через ЦНАП наступних послуг:

Крок 1: 28-13 «Надання викопіювання з плану міста» (М1:500, Формат А-4) (детальніше).

Крок 2: 28-07 «Надання інформації про відповідність намірів щодо місця розташування стаціонарних тимчасових споруд комплексній схемі та Правилам розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука» (детальніше).

Якщо місце розташування СТС відповідає Комплексній схемі розміщення, заявнику необхідно звернутися до суб’єкта господарювання, що має ліцензію (сертифікат) на виконання проектних робіт для виготовлення схеми розміщення СТС. Виготовлену схему розміщення СТС  належить погодити в Управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (площа Перемоги, 2, каб. 220).

Якщо місце розташування СТС не відповідає Комплексній схемі розміщення, заявнику необхідно підготувати пакет документів, зазначений у Інформації* Управління містобудування та архітектури.

Крок 3: 28-03  «Видача погодження розміщення на об’єктах благоустрою стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука та внесення змін до них» (детальніше) .

Крок 4: заявник звертається до Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради для оформлення договору  про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою.

Крок 5: 11-01 «Видача погодження на встановлення режиму роботи закладам торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у м. Кременчуці» (детальніше).

По завершенню строку дії Паспорту прив’язки стаціонарної тимчасової споруди та відповідного рішення виконавчого комітету про погодження розміщення на об’єкті благоустрою стаціонарної тимчасової споруди, процедуру погодження необхідно повторити.

Щоб зекономити матеріальні та часові ресурси, рекомендуємо послуги 28-07, 28-13 замовляти онлайн (відеоінструкція).

 

* Інформація про відповідність намірів щодо місця розташування стаціонарних тимчасових споруд комплексній схемі та Правилам розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука.

 

За матеріалами прес-служби кременчуцького Центру надання адміністративних послуг

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися