Кременчуцька газета
Неділя, 26 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Представник Омбудсмана в Полтавській області Носенко погодився на експеримент із журналістами: вивчатимуть питання доступності установ

17 квітня 2024 15:00

Ініціатива.

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Владислав Носенко сьогодні, відвідуючи Кременчук, поспілкувався з журналістами.

Як і раніше він розповів про питання безбар’єрності, яка у багатьох людей асоціювалася лише з подоланням фізичних перешкод, таких як не облаштування будівлі пандусом чи кнопкою виклику персоналу, не облаштування самого приміщення відповідними поручнями та ліфтом, але зараз, суспільство починає сприймати це поняття набагато ширше.

Владислав Носенко зазначив, що Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини відповідно до його мандата здійснюється парламентський контроль за дотриманням прав людини не тільки під час розгляду звернень громадян, що надходять до Уповноваженого, а й під час моніторингу інформації в ЗМІ, проведення перевірок, моніторингових візитів чи відвідувань місць несвободи.

І особлива увага під час здійснення моніторингових візитів приділяється не тільки архітектурній доступності, а й додержанню рівних прав та свобод, що передбачає інформаційну, соціальну, освітню доступність, а також можливість рівного доступу до послуг, які надаються тією чи іншою установою.

«Так давайте ви приїдете і разом з журналістами поїдемо до лікарні чи відділку поліції аби вивчити питання доступності на місці? Подивимося чи є там пандус або підйомник чи саме просте – кнопка виклику і чи працює вона»,- запропонував редактор «Кременчуцької газети» Олег Булашев і пан Носенко погодився на цю ініціативу.

Нагадаємо, Робота у Кременчуці по облаштуванню доступності для людей з інвалідністю продовжується: за 2 місяці винесено 10 приписів

 

Клим Соколов 

На фото: у центрі Кременчука чимало магазинів без пандусів

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися