Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 27 Лютого 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Привітання мера кременчуцьких педагогів нагадувало передвиборчу зустріч з невеликим обманом

3 жовтня 2019 15:45

Мер використав нагоду під час виступу на сцені перед освітянами Кременчука. 

Сьогодні у кременчуцькому Міському палаці культури розпочалося урочисте нагородження педагогів, викладачів, вихователів та усіх причетних до Дня Вчителя. Традиційно першим вітати педагогів запросили мера міста Віталія Малецького.

Зі сцени градоначальник дякував вчителям за терпіння та бажання розвиватися і ставати кращими. Згадував нововведення із впровадженням Нової української школи, припускав можливе преміювання до професійного свята - уже у другій половині жовтня. Хвалився зустріччю із новим міністром освіти України Ганною Новосад. Розповідав і про свої ще шкільні роки, коли тільки запроваджували змагальну систему Малої академії наук України, а він малював на цей конкурс карту області.

Однак поміж чималого, здавалося б, щирого привітання мера, лунали деякі неточності, на які присутні освічені педагоги точно звернули увагу. Приміром, мер хвалився безкоштовним харчуванням учнів початкових класів, за яке, мовляв, їх сварять у Києві. Хоча відомо, що таке впровадження відбулося не лише у нашому місті, а і у інших містах країни.

Цікавим було і звернення до педагогів, у якому просив згуртуватися…проти допитливих засобів масової інформації і окремих депутатів.

«Педагог дуже нагадує мера міста. Адже у нього багато обов’язків і менше за інших прав. Інколи ЗМІ разом із окремими депутатами вриваються у навчальний процес і справа доходить... до нецензурної лексики. У департаменті відкрито багато вакансій. І якщо хтось хоче покерувати – нехай влаштовується у навчальні заклади. Та я хочу сказати вчителям, що ми разом, і разом ми сильні», -  звернувся мер до присутніх.

Тож чи мер вигадав про нецензурну лексику, чи використав це, щось не так чи не те почувши, але, на жаль, цими словами дезінформував педагогів. Забувши, що досить часто до журналістів звертаються і батьки, і вчителі з проханням втрутитися у ситуацію. Забув мер і про законодавство, що забороняє перешкоджанню журналістської діяльності. 

Скоріше за все, мера зачіпає довколишня критика з боку усіх ЗМІ, окрім Кременчуцької телерадіокомпанії та видання Автографу, які - більше того, часто приписують градоначальнику не зовсім його справи.

Однак захищати вчителів? Дуже цікаво, від чого?

Чи не краще меру своєчасно контролювати ремонти у навчальних закладах, забезпечувати меблями та комп’ютерними класами школи, оновлювати санітарні кімнати, піклуватися про пожежну сигналізацію (чим забезпечити безпеку усіх дітей міста), про гідні зарплати і педагогам, і кухарям, і іншим працівникам освіти - а не, користуючись моментом, займатися самопіаром?  

 

 

Аріна Алініна

фото - сайт Кременчуцької міської ради

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися