Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 26 Лютого 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Прямий діалог з мешканцями – як приклад вирішення проблем будинку керуючою компанією «Місто для людей»

12 вересня 2019 10:55

Спеціалісти компанії виконали демонтаж всього пошкодженого мембранного покриття покрівлі з подальшим проведенням ремонтних робіт по заміні покриття єврорубероїдом.

Дах є одним з найважливіших конструкційних елементів будинку. Саме протікаючи покрівлі завдають найбільше незручностей мешканцям і є причиною багатьох скарг - повідмоляє управляюча компанія «Місто для людей Кременчук».

З цією проблемою зіткнулися і мешканці будинку 45, по вулиці Першотравнева. З 2017 року покрівля стала для них справжньою болючою проблемою. В 2011 року в  їх будинку був проведений капітальний ремонт покрівлі. Рулонне покриття було замінено на мембранне. Та з кожним роком під дією зовнішніх факторів воно приходило в непридатність. Частковий ремонт покриття покрівлі проблему не вирішував.

Керівництвом компанії «Місто для людей Кременчук» були проведені зібрання з мешканцями будинку для вирішення даної проблеми. На яких мешканцями було вирішено, що покрівлю треба повністю замінювати на нову, так як вже осінь і проблеми з покрівлею тільки будуть погіршуватися.

Керуюча компанія не могла залишити мешканців будинку один на один у цій складній ситуації. Був заключний прямий договір з незначними збільшенням тарифу між «МДЛ  Кременчук» та мешканцями будинку. Це дало змогу вже зараз виконати роботи.

Спеціалісти компанії виконали демонтаж всього пошкодженого мембранного покриття покрівлі з подальшим проведенням ремонтних робіт по заміні покриття єврорубероїдом.

Задля комфорту  мешканців і  враховуючи пору року робітники компанії працювали самовіддано та без вихідних. Як і планувалося, всі роботи були виконані в строк.

«Ми завжди виступали за прямий діалог і відкритість перед нашими клієнтами. Ми не закриваємося в кабінетах, а самі проявляємо ініціативу і йдемо на прямий діалог з нашими клієнтами, обговорюючи всі нагальні проблеми їх будинку і разом з ними шукаємо шляхи їх вирішення. Які будуть краще саме для самих мешканців будинку. Ми кожен раз розповідаємо мешканцям будинків, що саме вони на сьогодні є господарями своїх будинків і саме вони повинні стежити за своїм майном, якщо потрібно вкладати в нього кошти, а ми вже, як керуюча компанія це майно повинні обслуговувати. Приклад з будинком на Першотравневій, 45 прямий тому доказ. Ми вийшли до людей, пояснили з технічної точки зору, що і як краще зробити. Люди це все на зборах обговорили, проголосували і прийняли рішення. Тепер у людей будуть сухі стелі, а у компанії не буде заявок на протікання покрівлі в даному будинку», - говорить директор компанії «Місто для людей Кременчуг» Сергій Зінченко.

 

 

За матеріалами джерела

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися