Кременчуцька газета
П'ятниця, 21 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Ремонт котельні у Кременчуці виконає підприємство депутата облради. Ряд цін – вище ринкових

24 травня 2024 14:20

Аналізуємо закупівлю. 

 

20 травня Полтавське обласне КВП «Полтаватеплоенерго» замовило поточний ремонт котла, що розташований на підприємстві у Кременчуці. Про це повідомляє повідомляє сайт "Медіадоказ" з посиланням на сайт Prozorro.

Вартість робіт – 971 тис. грн. Закупівлю провели через відкриті торги з особливостями, де одного учасника з пропозицією достатньо для підписання угоди. 

Деталі робіт
Підрядник має виконати ремонт до 15 жовтня 2024 року, термін виконання робіт можуть переглядати. Зокрема, у тендерній пропозиції єдиного учасника зазначено, що він може виконати роботи раніше – до 31 серпня 2024 року.

Також передбачено аванс у розмірі 30% від загальної суми (це приблизно 291,5 тис. грн). 

Усі матеріали, які буде використано під час робіт, закуповує виконавець. Також він гарантує надійність і якість виконаних робіт упродовж року.

Серед іншої документації підрядник надав довідку про персонал відповідної кваліфікації – це 22 працівники. Прикметно, що саме на заробітну плату планується витратити найбільше коштів – 466 тис. грн. Окрім того, 56 тис. грн піде на матеріальні ресурси, 240 тис. грн – на зведення та розбирання тимчасових будівель і споруд. Прибуток підрядника становить 43 тис. грн, сума податків – 161 тис.грн.

Календарним графіком передбачено: підготовчі та гідравлічні роботи, огляд і обстеження, ремонт арматури котла і двостороннього димососа, пальників, опор, підвісок трубопроводу, ремонт електричного обладнання і гідравлічні випробування. 

Завищені ціни
На матеріальні ресурси планують витратити лише 56 тис. грн, але й тут заклали завищені ціни. МедіаДоказ проаналізував вартість матеріалів, запропонованих підрядником у кошторисі, і виявив ймовірну переплату на деякі з них.

Наприклад: 

  • на 12 кг електродів ТМУ-21 У в діаметрі 4 мм підрядник заклав вартість 3 185 грн, або 265 грн/кг. При цьому, аналогічні електроди в онлайн-магазинах можна знайти у середньому по 77 грн/кг;
  • нефрас С3-80 (вид розчинника). За 26 літрів заплатять 6 377 грн, або 245 грн/л. У інтернет-магазинах ціна на розчинник нижча – від 156 грн до 199 за літр;
  • 5,2 кг сірої антикорозійної емалі ПФ-115, заплатять 716 грн. До прикладу, одна банка емалі по 2,8 кг коштує 308 грн. Тобто дві банки (5,6 кг) обійдуться у 616 гривень;
  • на два редуктори із двигуном ДСМ-2П У-15.206.07 заклали ціну у 2441 грн за одиницю. В інтернет-магазинах один редуктор можна купити за 1056 грн, тобто майже вдвічі дешевше;
  • вартість цементу глинозернистого ГЦ-40 у кількості 75 кг у кошторисі – 2 952 грн (тобто 38,5 грн/кг). В онлайн-магазинах ціни на такий цемент коливаються від 25 грн за 1 кг до 34,50 грн за 1 кг;
  • за 2 малярні флейцеві пензлі заплатять 798 грн з ПДВ, тобто ціна одного – 399 грн. У інтернеті пензлі можна купити за абсолютно різною ціною, але вона рідко перевищує позначку в 60 гривень. 

Підрядник

Договір підписали з ТОВ “НВП “ЕНЕРГО-ПЛЮС””, що, за даними аналітичного порталу youcontrol, зареєстроване в Кременчуці у квітні 2014 року зі статутним капіталом 200 тисяч гривень. Головна спеціалізація підприємства – виробництво електророзподільчої та контрольної апаратури. Також воно займається неспеціалізованою оптовою торгівлею, діяльністю у сфері архітектури, комп’ютерним програмуванням тощо.

За час існування, згідно з даними сайту clarity-project, із компанією було укладено 96 угод на загальну суму 2,02 млрд грн. Найбільше підрядів (25 на суму більше 1,3 млрд грн) фірма отримала від київського комунального підприємства «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО». На другому місці за кількістю договорів – вже полтавське КВП «Полтаватеплоенерго» (11 на суму понад 133 млн грн). 

На початку травня фірма “ЕНЕРГО-ПЛЮС” узяла від обласного підприємства підряд на аналогічні роботи – з поточного ремонту іншого котла на загальну суму 1,4 млн грн. Співпрацювали вони і впродовж минулого року.

Зазначимо, що 2023 рік був для фірми прибутковим. Вона отримала бюджетних замовлень на суму понад 1,7 млрд гривень. Виручка компанії також зросла порівняно з іншими роками – до 249 млн грн. 

 

Зв’язки
 

Засновником і керівником ТОВ “НВП “ЕНЕРГО-ПЛЮС”” є відомий політик Корф Євген Анатолійович, чинний депутат Полтавської облради. 

У 2010 році, він був депутатом Автозаводської районної ради від партії “Сильна Україна”. У 2014 році Євген Корф взяв участь у виборах до Верховної Ради по мажоритарному округу 146 від партії Сергія Тігіпка “Сильна Україна”. Але не пройшов. 

У 2015 році Євген Корф подав свою кандидатуру в депутати до Полтавської обласної ради від партії “Відродження”. У тому ж році взяв участь у перегонах на посаду мера Кременчуцької міської ради. Обраним ні там, ні там не став. 

Лише у 2020 році чоловіка обрали депутатом до Полтавської обласної ради від партії “Опозиційна платформа-за життя”. На сайті youcontrol зазначено, що певний час Євген Корф був головою осередку цієї політичної партії у Кременчуці. У березні 2022 року партія “ОПЗЖ” припинила своє існування в Полтавській обласній раді – з неї вийшли усі члени, зокрема і Євген Корф. Вони створили нову депутатську групу, яку назвали “За Полтавщину”.

 

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися