Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 10 Грудня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Рідкісний випадок та серйозне протистояння: на вихідних відбулися шахово-шашкові Турніри на Кубок Кременчука

Ми в Telegram

 

28 вересня 2022 21:00

Результати ігор.

Нещодавно,  минулими вихідними, у шахово-шашковому клубі «Каїсса» відбулися декілька шахово-шашкових Турнірів, приурочених до Дня міста. Про це повідомив директор клубу Володимир Груздєв. 

Почали його 10 юних шахістів, які грали по круговій системі в триденному турнірі з регламентом класичних шахів 35 хвилин на партію та боролися за виконання 2-го розряду. Через відсутність достатньої кількості третьорозрядників у місті до турніру включилися другорозрядники, значно ускладнивши завдання перших і задавши хід турніру.

Так, у перший день 4 перемоги у 4-х партіях здобув другорозрядник Максим Ємець та три перемоги за однієї нічиї - Максима Поливка. Вдало розпочала турнір третьрозрядниця Олена Риндіна, яка мала 3 очки. У очній зустрічі лідерів у двосторонній позиції перемогу здобув М.Поливко, щоправда незабаром поступився іншому другорозряднику Мирославу Кухарчуку, який запам'ятався великою кількістю нічиїх і став через це лише четвертим. А в цей час М.Ємець здобув перемогу за перемогою і в підсумку став першим із 7,5 очками.

Ближче за всіх до виконання заповітного другого розряду підійшла А. Риндіна, яка до передостаннього туру мала ще шанси, але поступилася іншому кандидату- Микиті Богомазу, хоч і залишившись на п'ятому місці, вище за інших третьорозрядників. Другим із 7 очками став М.Поливко, а третьою з 6 очками Марина Сьоміна, яка рівно пройшла весь турнір.

Турнір відбувся завдяки підрозділу «Спорт для всіх» Управління молоді та спорту Кременчуцької міськради, що надав медалі, грамоти та призи для переможців, солодощі для всіх учасників турніру, які вручив чемпіон міста Степан Грициняк. Через те, що приміщення клубу суттєво поменшало з об'єктивних причин в умовах військового положення, всі три турніри проходили чергуючи один одного.

"Хочеться сподіватися, що процес цей закінчився і приміщення клубу не буде зменшуватися. Протистояння в чемпіонаті міста з шашок жіночого квартету пройшло спокійно, адже учасниці добре знали один одного. Найкраща - минулорічна чемпіонка міста Ольга Котлик, 2-а - Анна Довгаль і третя - Ліля Лелека.

Захоплюючі ігри відбулися і  у чоловіковому чемпіонаті міста з шашок, у якому за швейцарською системою у 9 турів грало 18 учасників із Полтавської, Кропивницької та Черкаської областей. Лідери змінювалися буквально після кожного туру і розв'язка наступила тільки в останньому турі, перед яким на перемогу за різних варіантів претендували лише четверо учасників: Анатолій Остапченко з Козельщини, Володимир Гірський з Чигирина та Ігор Дяченко з Біликів з 6 очками, а також Володимир Мількін з Кременчука з 5 балами. Першим із претендентів закінчує турнір В.Горний, який здолав свого земляка Володимира Збарацького, слідом – О.Остапченка, який переграв Володимира Ільченка з Горішніх Плавнів, а партія І.Дяченко-В.Мількін усе тривала, адже нічия в ситуації, що склалася, не влаштовувала, що боролися лише за перемогу.

"У результаті бойова нічия та статус-кво, як і у турнірі 3-х місячної давності на Кубок Кременчука; перший О.Остапченко, який випереджає В.Горного за коефіцієнтом Бухгольця, третій І.Дяченко та четвертий В.Мількін. Рідкісний випадок!" - підсумував В.Груздєв.

Нагадаємо, У Кременчуці відбувся захоплюючий шаховий турнір між родинами

 

 

Ліна Романченко

 

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися