Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 8 Грудня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Різновиди та принципи роботи пісочних фільтрів для басейну

Ми в Telegram

 

24 вересня 2022 15:45

 

На ринку представлена величезна кількість хімічних речовин, а також фільтрів, які допомагають не лише дезінфікувати воду, але й позбавлятися від механічних домішок. Одними з найбільш дешевших варто визнати пісочні фільтри. Вони мають невелику вартість та високу популярність, тому на ринку їх найбільша кількість. Щоб обрати найбільш підходящий варіант, необхідно розібратися зі складом фільтрів, та їх відмінностями.

Класифікація пісочних фільтрів

Усі фільтри відрізняються швидкістю фільтрації, а також потужністю. За цими параметрами потрібно обирати фільтр. Дані показники залежать від кількості води в басейні.

Різновиди пісочних фільтрів:

  • Серед пісочних фільтрів є вироби, які виготовлені зі звичайного пластика. Через низьку вартість матеріалу, ціна таких фільтрів одна з найнижчих на ринку. Корпус може бути виготовленим з поліетилену.

  • Корпус зі скловолокна. Це найбільш міцні агрегати, в основі яких лежить використання спеціальною скловолокна, на яке наносять кілька шарів звичайного пластику. Скловолокно грає роль арматури, яка запобігає виникненню механічних пошкоджень. Саме цей різновид найбільш популярний та затребуваний, через співвідношення ціни та якості.

  • Вироби з композитного пластику або поліестеру. Досить часто їх називають ламінованими, бо вони відрізняються високою міцністю, яку можна порівняти зі сталлю. Не дивлячись на високу стійкість до механічних пошкоджень, корпус відрізняється маленькою масою.

Як забезпечити цілісність фільтрів?

Обираючи пісочний фільтр для басейну, варто враховувати розмір водоймища, а також товщину стінок. Необхідно розуміти, що фільтр повинен тричі за добу пропускати усю воду, яка міститься в басейні. Під час роботи, фільтри можуть засмічуватися. Саме тому, потрібно знати, як видаляти бруд, та кілька разів на місяць здійснювати зворотне промивання. Головною особливістю звичайних механічних фільтрів є накопичення вапна. Щоб ефективно видалити вапняний наліт, потрібно використовувати спеціальні засоби. Саме їх додають у ємність, коли здійснюють зворотну промивку фільтра для очищення.

Пісочні фільтри відносяться до механічних, у яких очищення здійснюється завдяки спеціальній зернистій структурі наповнювача. В основі пісочного фільтра зазвичай знаходиться кварц, гравій, з частинками невеличкого розміру. Використання такого фільтра найбільш ефективне, якщо кожні 10 днів здійснювати зворотну промивку. Не варто обирати прилади на межі потужності. Купуйте фільтри з запасом, щоб техніка працювала без зупинок. Це гарантує великий термін служби без пошкоджень.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися