Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 29 Листопада 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Перші невдоволені: кременчуцькі батьки обурені дистанційною освітою і вимагають владу переглянути своє рішення

 

22 жовтня 2021 09:55

На думку батьків, це робиться, аби зекономити кошти на опаленні, а не заради профілактики корона вірусу. Тому вони пропонують відмовиться від ялинки на Новий рік, зробивши свято простіше і без пафосу.

Сьогодні зранку обурені батьки кременчуцьких дітей, які навчаються в школі №20, прийшли до департаменту освіти з вимогами - дати дітям нормально вчитися (особливо учням 1-4 класів), а не економити кошти на опаленні і вводити дистанційне навчання.

З батьками зустрівся директор департаменту Геннадій Москалик та його заступники.

«У нас місто в «жовтій» зоні і діти мають вчитися нормально, а не дистанційно... Чому в Полтаві та Києві навчаються, а у нас ні?.. Кременчук хоче зекономити кошти на опаленні? То ви так і кажіть! А не кажіть, що все це заради профілактики коронавірусу... Ковід тут ні до чого... Початкова школа має навчатися хоча б... Дитина в першому класі не знає, як включати ваш Зум... А літері писати вона теж має через Зум? Діти з таким навчанням ростуть тупими...» - казали батьки і поставили Г.Москалику запитання: яке навчання, на його думку, краще - дистанційне чи очне?

«Всі види освіти можуть застосовуватися», - заявив Г.Москалик, чим викликав гнів батьків.

Вони знову заявили, що він, як керівник галузі освіти, мав би відстоювати інтереси дітей, а не влади.

«Ринки працюють, магазини теж. Там ходять без масок... Садочки працюють. То по вашій логіці їх також треба зачинити? Чому місто не опалює школи? Ось фонтан працює досі, а коштів на опалення немає... Давайте відмовимося від ялинки на Новий рік, зробимо все простіше і без пафосу, але опалення в школи дамо... Ви не виконуєте постанову Кабміну стосовно того, що 1-4 класи мають вчитися навіть в «червоній» зоні... А навіщо тоді вчителі на 80% вакцинувалися? Ми хочемо, щоб вчилися всі школи міста, а не лише наша...» - обурювалися батьки.

Г.Москалик заявив, що рішення про переведення шкіл на дистанційну освіту приймали члени комісії у мерії, а не він. Тому він його буде лише виконувати.

«Якщо я б сказав - працюйте і дитина чи вчитель захворів би на коронавірус, то це кримінальна відповідальність... Я не можу не виконувати рішення комісії. До того ж школи - окремі юридичні особи», - відповів головний освітянин Кременчука.

Директор школи №20 Володимир Никифоренко заявив, що також не хоче брати на себе відповідальність за це.

«У нас претензії не до директора, а до вас і комісії. Департамент не відстоював позицію батьків, а комісія загнала всіх на дистанційку.... Як 30 чоловік онлайн навчити в 1 класі? Лише по півтори хвилини з кожним поспілкується вчитель і урок закінчився... Це нас не влаштовує. Ми готові зустрічатися з владою... Ми готові підіймати батьків, аби нас почули», - заявили батьки.

Г.Москалик заявив, що сьогодні напише листа до керівництва міста, де викладе пропозиції, які пролунали на зібранні. Батьки вирішили почекати відповіді з мерії, а далі готові «підіймати» інших батьків учнів, аби відстоювати права дітей на освіту.

Нагадаємо, кременчуцькі школярі залишатимуться вдома після канікул, аби навчатися дистанційно.

 

Олег Булашев 

Фото та відео автора

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися