Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 2 Грудня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Серед переможців обласного етапу Всеукраїнського патріотичного конкурсу - художники з Кременчуцького району

 

5 жовтня 2022 10:15

30 вересня у приміщенні Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбулося засідання журі обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (координатор – методист Оксана Федоренко).

Учасники надзвичайно гостро відреагували на події сьогодення і свій біль, переживання, мрії та сподівання відобразили у 285-ти малюнках та 99-ти віршах.

Оцінювало роботи професійне журі в числі якого член Полтавської спілки літераторів Раїса Артеменко, член Національної спілки письменників України Юлія Манойленко, письменниця Олена Колінько, викладачі Полтавської дитячої художньої школи Ірина Пашинська та Ірина Шрамко, художник-оформлювач ОЦЕВУМу Олена Давиденко. Члени журі відмітили високий художній рівень, оригінальність багатьох робіт, щедро нагородили високими оцінками та підтримали одну заповітну мрію на всіх, якою пронизана практично кожна робота, – мирне небо!

Переможцями цьогорічного конкурсу стали:

номінація «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Диплом І ступеня

молодша вікова категорія

Гороховатська Варвара – вихованка студії образотворчого мистецтва Комунального закладу «Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради» (керівник Слабка Людмила Андріївна);

Ласа Зоряна – вихованка гуртка «Юні художники» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості Пирятинської міської ради (керівник Горбань Оксана Вячеславівна);

Шевцова Лідія – вихованка художньої студії «Кольорові олівці» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти «Академія майбутнього» Кременчуцької міської ради (керівник Ковшуцька Людмила Іванівна);

середня вікова категорія

Мацик Ольга – вихованка гуртка «Веселкова палітра» Лохвицької гімназії №1 Лохвицької міської ради (керівник Анпілогова Олена Іванівна);

Скрипка Єлізавета – вихованка студії образотворчого мистецтва Комунального закладу «Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради» (керівник Слабка Людмила Андріївна);

Ткаченко Валерія – учениця Вікторійської загальноосвітньої школи I-III ступенів Пирятинської міської ради (учитель Завалій Ірина Петрівна);

старша вікова категорія

Кобеняк Яна – вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Етюд» комунального закладу позашкільної освіти «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Семенівської селищної ради (керівник Задорожна Тетяна Іванівна);

Краплина Вікторія – учениця Глобинського ліцей №1 імені В.Є.Курченка Глобинської міської ради (керівник Гордовська Алла Петрівна);

Музика Христина – вихованка гуртка «Ти Лідер» Пирятинського ліцею №6 Пирятинської міської ради (керівник Шевчук Марина Федорівна);

Диплом ІІ ступеня

молодша вікова категорія

Жук Анастасія – вихованка студії образотворчого мистецтва Комунального закладу «Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради» (керівник Слабка Людмила Андріївна);

Лубко Мирослава – вихованку гуртка «Колорит» закладу позашкільної освіти «Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» Полтавської міської ради (керівник Перова Вікторія Миколаївна);

Матяш Анна – вихованка гуртка «Петриківський розпис» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Кобеляцької міської ради (керівник Кравченко Світлана Василівна);

середня вікова категорія

Верета Вікторія – учениця Карлівського ліцею №1 Карлівської міської ради;

Коверга Іванна – вихованка гуртка «Веселкова палітра» Лохвицької гімназії №1 Лохвицької міської ради (керівник Анпілогова Олена Іванівна);

Приходько Анна – учениця Пирятинського ліцею №4 Пирятинської міської ради Полтавської області (учитель Горбань Оксана Вячеславівна);

Силенко Інна – учениця Глобинського ліцей №1 імені В.Є.Курченка Глобинської міської ради (керівник Гордовська Алла Петрівна);

Шевчук Віталіна – учениця опорного закладу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області» (учитель Єгунькова Інна Григорівна);

старша вікова категорія

Журба Дар’я – учениця Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради (учитель Шудря Олександр Петрович);

Савельєва Єлизавета – учениця опорного закладу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області» (учитель Єгунькова Інна Григорівна);

Соколова Анастасія – учениця опорного закладу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області» (учитель Єгунькова Інна Григорівна);

Диплом ІІІ ступеня

молодша вікова категорія

Гемба Вероніка – учениця Градизької дитячої мистецької школи імені Героя України О.І.Білаша (учитель Манжус Діана Михайлівна);

Крятова Вєроніка – вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради (керівник Минак Анастасія Борисівна);

Лялюк Анна – вихованка гуртка «Юний художник» Будинку дитячої та юнацької творчості Чорнухинської селищної ради (керівник В’язовська Тетяна Феліксівна);

Пітчак Анастасія – вихованка гуртка «VITA» Спеціалізованої школи I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради (керівник Кравченко Юлія Анатоліївна);

Проскурня Анжела – учениця Семенівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради (учитель Дунай Олена Миколаївна);

середня вікова категорія

Бережна Софія – учениця ліцею №17 «Інтелект» Полтавської міської ради (учитель Рябокуль Анастасія Григорівна);

Варнавська Поліна – вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Етюд» Комунального закладу позашкільної освіти «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Семенівської селищної ради (керівник Задорожна Тетяна Іванівна);

Кривчун Алісія – учениця ліцею №17 «Інтелект» Полтавської міської ради (учитель Рябокуль Анастасія Григорівна);

Пилипенко Марія – вихованка зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради (керівник Койло Яна Миколаївна);

Слинько Діана – вихованка гуртка «Веселий пензлик» Чевельчанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Оржицької селищної ради (керівник Бондаренко Людмила Валеріївна);

Федоренко Дарина – учениця опорного закладу «Калайдинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області» (учитель Циганіна Юлія Федорівна);

Чиж Вадим – учень опорного закладу «Карлівський ліцей №4» Карлівської міської ради (учитель Клименко Світлана Петрівна);

старша вікова категорія

Волювач Владислава – учениця Максимівського ліцею Піщанської сільської ради (учитель Каптан Тетяна Олександрівна);

Кекерчин Софія – вихованка зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради (керівник Койло Яна Миколаївна);

Пінчук Альбіна – учениця Семенівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради (учитель Дунай Олена Миколаївна);

Подела Валерія – вихованка гуртка «Колорит» Глобинського центру дитячої та юнацької творчості на базі Пирогівського ліцею Глобинської міської ради (керівник Д’яченко Світлана Геннадіївна);

Федоровська Крістіна – вихованка гуртка «Ти Лідер» Пирятинського ліцею №6 Пирятинської міської ради (керівник Шевчувк Марина Федорівна);

Шаденко Маргарита – вихованка гуртка графічного дизайну «Оригінальні штуки» Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради (керівник Полозун Єлизавета Вікторівна).

номінація «ПОЕЗІЯ (ВІРШІ)»

Диплом І ступеня

молодша вікова категорія

Білаш Ілля – вихованець гуртка дитячий театр «Котигорошко» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Кобеляцької міської ради (керівник Білаш Олена Володимирівна);

середня вікова категорія

Підгорний Денис – вихованець літературної студії «Муза» Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради (керівник Заложчик Зоя Володимирівна);

старша вікова категорія

Шатило Софія – вихованка літературної студії «Муза» Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради (керівник Заложчик Зоя Володимирівна);

Диплом ІІ ступеня

молодша вікова категорія

Сушко Єлизавета – вихованка поетичного гуртка «Юні поети» спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради (керівник Заїка Світлана Михайлівна);

Хардін Максим – вихованець гуртка «Краплинка» гімназії №18 Полтавської міської ради (керівник Хоменко Ніна Іванівна);

середня вікова категорія

Кулачко Мирослава – вихованка гуртка «Пластова домівка» Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання Полтавської обласної ради (керівник Литовченко Ігор Володимирович);

Приступа Денис – вихованець гуртка «Літературне краєзнавство» Лубенського загального закладу середньої освіти I-III ступенів №4 Лубенської міської ради (керівник Кравчук Світлана Іванівна);

Ткаченко Поліна – вихованка зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського обласного центру естетичного виховання Полтавської обласної ради (керівник Лебідь Яна Володимирівна);

Чмихова Олександра – вихованка літературної студії «Словограй» Старосанжарського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів імені Оксани Мешко Новосанжарської селищної ради (керівник Шинкаренко Тетяна Миколаївна);

старша вікова категорія

Алекперов Назар – вихованець гуртка «Живе слово» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості Пирятинської міської ради (керівник Богун Маргарита Анатоліївна);

Гончар Дарія – вихованка гуртка «Ліра» опорного закладу «Оржицька загальноосвітня школа I-III ступенів імені І.Я. Франка» Оржицької селищної ради (керівник Дікова Людмила Григорівна);

Пилипенко Дар’я – учениця Карлівського ліцею імені Ніни Герасименко Карлівської міської ради (керівник Щербань Світлана Григорівна).

Диплом ІІІ ступеня

молодша вікова категорія

Зуб Поліна – вихованка гуртка акторської майстерності «Живе слово» Будинку дитячої та юнацької творчості Чорнухинської селищної ради (керівник Підлісна Ольга Петрівна);

Карапузь Сергій – вихованець літературної студії «Муза» Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради (керівник Заложчик Зоя Володимирівна);

Мицик Софія – учениця Іваноселищенської гімназії-філії Великокринківського ліцею Глобинської міської ради;

середня вікова категорія

Корзун Маргарита – вихованка гуртка «Мистецтво слова» Гориславського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад» Піщанської сільської ради (керівник Логвиненко Тамара Іванівна);

Кравченко Поліна – вихованка гуртка «Патріоти України» ліцею №17 «Інтелект» Полтавської міської ради (керівник Гончаренко Поліна Сергіївна, Гончаренко Тетяна Олександрівна);

Скиба Аліна – учениця Пирятинського ліцею №4 Пирятинської міської ради (учитель Налчаджі Тамара Петрівна);

старша вікова категорія

Розиєва Мая – вихованка зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського обласного центру естетичного виховання Полтавської обласної ради (керівник Лебідь Яна Володимирівна);

Черницька Вікторія – вихованка гуртка «Дивослово» Хорольського навчально-виховного комплексу (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) Хорольської міської ради (керівник Бондаренко Світлана Петрівна);

Якіна Єлизавета – учениці Щербанівського ліцею Щербанівської сільської ради (учитель Мурашкіна Оксана Іванівна).


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися