Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 27 Лютого 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Сезон купання у Кременчуці завершується, а забрудненість у десятки і сотні разів перевищує норми

13 вересня 2019 13:20

На річці Кагамлик індекс ЛКП перевищує допустимі норми у 480 разів! 

У межах моніторингового спостереження, проводиться щотижневий відбір та лабораторні дослідження проб води відкритих водойм в місцях масового відпочинку мешканців міста.

За результатами останнього санітарно-мікробіологічного дослідження показники мікробіологічної забрудненості води річкової (р. Дніпро) пляжу «Центральний» та води річкової (р.Сухий Кагамлик) пляжу в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький»  не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Про це повідомляє Кременчуцький МВПЛД  ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України».

Так, індекс лактозо позитивної кишкової палички (ЛКП) пляжу «Центральний» на початку (район кафе «Ахтамар») становить 1 млн 300 тис та наприкінці пляжу (район колишнього кафе «Арарат») становить 700 тис (при нормативному показнику не більше 10 тис). На пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» з лівої сторони індекс ЛКП  та з правої сторони становить 2 млн 400 тис (при нормативному показнику не більше 5 тис).

Індекс ЛКП – свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойм. З метою недопущення виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань під час відпочинку, лікарі рекомендують здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро) та на пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р. Сухий Кагамлик).

Звернемо увагу, що купальний сезон у водоймах нашого міста завершиться уже через 2 дні – 15 вересня. Упродовж усього сезону (розпочинався він з 1 червня) купатися на водоймах через забруднення було не бажано.

 

 

Ліна Романченко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися