Кременчуцька газета
Понеділок, 15 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Ще один професійний лікар - судинний хірург Пічка змінив основне місце роботи: тепер працює в Інституті хірургії Шалімова, але надаватиме допомогу хворим у ЛІЛ «Кременчуцька»

17 листопада 2020 15:45

Хворі на серцево-судинні захворювання можуть записатися на прийом до професіонального судинного хірурга Віталія Пічки за номером телефонна 096 568 43 98.

Захворюваність та летальність від серцево-судинних захворювань у світі з кожним роком зростає та має велику кількість ускладнень та інвалідизацій серед населення працездатного віку. Щоб подолати цю проблему у Кременчуці, на базі Комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» створили кардіологічний центр, який інтенсивно розвивається та працює. Також збільшена в рази кількість коронаграфій і стентувань артерій серця, по програмі «Стоп інфаркт», розпочалося створення кардіохірургічної служби, на базі нейрохірургічного відділення, створені ліжка судинної хірургії для хірургічного лікування хворих на судинні захворювання.

У 2015 році судинна служба міста посилилася лікарями та науковими співробітниками Інституту невідкладної та відновлюваної хірургії. Тоді впровадили цілодобову службу надання медичної допомоги хворим на судинні розлади, зроблені перші у місті, а деякі і в Полтавській області реконструктивні оперативні втручання на магістральних судинах аорти, сонних артеріях, артеріях кінцівок. Також розпочали використання сучасних методик в лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок.

Серед тих, хто робив ці унікальні операції, був і судинний хірург Віталій Пічка.

Він працював з 2015 року в комунальному некомерційному медичному підприємстві «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька», а тепер змінив основне місце роботи і працює у Державній установі «Інститут хірургії та трасплантології  ім. О.О. Шалімова» Національної академії  медичних наук України у відділі «Хірургії магістральних судин».

Там він має на меті закінчити  та захистити дисертаційну роботу та підвищити свій хірургічний та теоретичний рівень, перейняти сучасний  досвід у головному інституті за фахом  судинна та серцево-судинна хірургія, але попри те залишається працювати у Кременчуці в комунальному некомерційному медичному підприємстві «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» у відділенні  нейрохірургії за сумісництвом та надаватиме консультативну та оперативну допомогу хворим на серцево-судинні захворювання кожного четверга, п’ятницю та суботу за попереднім записом  за номером телефону: 096 568 43 98.

Нагадаємо, професіонал, який підняв на ноги тисячі пацієнтів – завідуючий хірургією Першої міськлікарні Мирослав Уший планує поїхати працювати в Горішні Плавні.

 

 

Олег Булашев 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися