
Купувати парфумерію в онлайн-магазинах завжди складно. Але іноді на звичайний шопінг немає часу. Щоб обрати відповідний аромат онлайн у магазині https://parfumcity.com.ua, притримуйтесь основних правил.
Як обрати парфуми в інтернет-магазині?
Туалетна вода - це річ дуже індивідуальна. Навіть якщо отримали рекомендацію про парфуми від когось із друзів або знайомих, та замовили їх онлайн, аромат може не сподобатися. Проте в сучасних інтернет-магазинах покупки можна робити з дому, офісу. З одягом все досить просто: обрав розмір, подивився, як вбрання сидить на моделі, замовив. Але з косметикою не все так гладко. Особливо це стосується парфумів.
Головним недоліком придбання парфумів в інтернет-магазині є те, що не можна відчути їхній запах. Зазвичай, описи мало про що говорять. На сайтах вказують серце аромату, завершальні ноти, але звичайним покупцям ця інформація ні про що не говорить. Адже не всі знають, як пахне амбра чи квітка лотоса. Проте перевагою купівлі в інтернет-магазині є величезний вибір парфумів. Залишилося тільки навчитися розумітися на ароматах.
Що потрібно знати, обираючи парфуми онлайн?
Перш ніж подумати про вибір парфумів онлайн, потрібно ознайомитися з основними поняттями категорії ароматів. Звичайно, немає потреби заглиблюватися в тонку науку про запахи, головне запам'ятати основний термін - sillage (сіяж). Він використовується виробниками для опису стійкості, тобто сили аромату. Якщо парфуми мають слабкий sillage, то ви не відчуватимете їх запах, поки не піднесете надушене зап'ястя до носа. Парфуми з сильним sillage краще не використовувати для офісу, адже всі оточуючі відчуватимуть шлейф ваших парфумів, навіть наприкінці робочого дня.
Крім того, потрібно знати, що ароматні композиції зазвичай мають верхні, середні та базові ноти, і всі вони розкриваються на шкірі поступово протягом дня. Також варто поцікавитись групами ароматів.
Групи ароматів парфумів:
-
Фужерні
-
Шипрові
-
Квіткові
-
Цитрусові
-
Східні
-
Деревні
-
Шкіряні
Якщо з цитрусовими, деревними та квітковими все очевидно, то інші вимагають пояснення. Фужерний аромат означає, що композиція парфумів поєднує деревні та лавандові ноти, а також бергамот, дубовий мох або кумарин. До складу шипрових композицій входить суміш ароматів бергамоту, пачулі, ладану, сандалу та моху дуба. Тобто це досить солодкі парфуми. Шкіряна група характеризується терпкістю та гостротою запаху. До складу можуть входити такі компоненти: береза, червоний ялівець або ладан. Східна родина запахів характеризується стійкістю та дуже солодким ароматом. Найчастіше такі парфуми складаються з нот амбри, мускусу, ванілі та інших спецій.