Кременчугская газета
Пятница, 25 Мая 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Лас-Вегас по-кременчуцьки: в місті стартував проект «Шлюб за добу» – ціни від 1,5 тисячі гривень

 


19 мая 2017 13:45
Лас-Вегас по-кременчуцьки: в місті стартував проект «Шлюб за добу» – ціни від 1,5 тисячі гривень

На першій показовій реєстрації шлюбу «у швидкому режимі», за яку пара віддала у 5 разів більше коштів, ніж звичайну церемонію, молодят вітали оркестр «Славутич», ансамбль «Каламбур» та міська влада.

Сьогодні у Кременчуці відбулася перша церемонія пілотного проекту «Шлюб за добу». Все було урочисто та дещо помпезно.

Перед розписом до входу у палац культури «Нафтохімік» рідних та гостей зустрічали дівчата в українському вбранні, у коридорі палацу запальними мотивами вітав присутніх оркестр «Славутич». Міська влада та запрошені гості чекали молодих у фойє.

Мер Кременчука Віталій Малецький анонсував Кременчуцькій газеті, що даний пілотний проект – результат децентралізації, і що такі процедури «швидкого шлюбу» оформлюються у багатьох містах України.

«Така процедура запускається по всій Україні – це один із процесів децентралізації, та наближення послуг для громадян. Ми це робимо урочисто, щоб показати можливості органів, які займаються реєстрацією», - розповів міський голова.

Однак після запитання про ціну і чому вона значно більша за звичайну церемонію, мер Малецький поквапився відійти до гостей.

Однак пояснила Кременчуцькій газеті усе Лариса Лукаш, директор центру культури, спорту та дозвілля ПК «Нафтохімік». За її словами, уся процедура коштуватиме молодятам 1,5  тис. грн. Дана ціна -  це послуги від палацу культури. І вона у 5 разів перевищує традиційну вартість послуг кременчуцького РАГСу (звичайна традиційна церемонія реєстрації шлюбу коштує близько 320 грн).

І ще зазначимо, до вишезазначенної вартості церемонії в палаці культури варто додати обов'язковий платіж за виїзні послуги РАГСу - 1 тис. 205 грн. Ось і виходим на сумму, навіть не 2, 4 тис, а мінімум - 2 тис. 705 грн.

Раніше стало відомо, якщо виїзний розпис буде відбуватися в вихідний день для працівників РАГСу, то їх послуга обійдеться вже 2 тис. 409 грн і плюс 1 тис. 500 грн за послуги палацу культури.

За словами Лукаш, тим, кому потрібно якнайшвидше стати на рушник, знадобляться лише два паспорти. І уже наступного дня можна сміливо йти «за штампом».

Іноземним громадянам необхідний переклад документів та очікування від трьох днів до тижня для перевірки документів через митну службу. Тим же, кому не терпиться до шлюбу вдруге – необхідно разом із паспортом взяти додаток про розлучення.

Перша реєстрація пройшла з елементами українського обряду: урочисті слова  двома ведучими проголошувалися українською. Вітав молодих та гостей ансамбль «Каламбур», співали «Зеленеє жито» та пісні про кохання. Перший весільний танок молоді відтанцювали під сольний акомпанемент. Свідоцтва про шлюб новоспеченим молодим вручили Олег Тимченко, начальник головного управління юстиції у Полтавській області та міський голова Віталій Малецький. Василь Хоменко, представник ПАТ «Укртатнафта», подарував новоспеченій родині мультиварку.

Рідні молодят пояснили їх вибір реєстрації саме через «Шлюб за добу» красою палацу культури та новизною.

Втім уся помпезність та святковість, як пояснила потім Лариса Лукаш, організована на дружній основі і, що за дані послуги (оркестру, ансамблю, музики і т.д.), за якими спостерігали гості сьогодні – наступні пари, звісно, муситимуть заплатити. Та чи виправдано віддавати таку суму за швидкість – справа лише кременчуцьких закоханих. Наступного тижня, як повідомила директор центру культури, спорту та дозвілля ПК «Нафтохімік», заявки на «Шлюб за добу» подали уже 8 кременчуцьких пар.

 

Відео Громадське ТБ. Кременчук

Ліна Романченко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Загрузка...
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться