Працівниці кажуть, таким злиттям влада вказує на повне обезцінення їх роботи.
Майже весь колектив - працівники Кременчуцького міського центру соціальних служб написали заяви на звільнення, бо не бажають працювати у новій комунальній установі «Турбота», до якої їх доєднує місцева влада.
Одна з причин звільнення, за словами працівниць Центру, – пониження рівня зарплат, зміна умов праці та керівництва, а у подальшому – можливе скорочення посад.
Працівниці кажуть, таким злиттям влада вказує на повне обезцінення їх роботи, яку вони вміло і старанно виконують.
При цьому керівниця департаменту соцзахисту, якій підпорядковується комунальна установа «Турбота», Марина Доценко запевняє, що кожного фактичного працівника Центру соцслужб вони готові взяти на роботу.
«Їх там 7 осіб начеб то працює. Ми їх всіх готові прийняти до себе. Там 2 бухгалтери є, то ми їх, навіть, двох і беремо»,- каже М.Доценко.
Але працівниці Центру кажуть, що їм ніхто не повідомив на яких умовах і з яким відношенням їх готові прийняти у «Турботі».
«Ви ж розумієте, що коли звільняться весь колектив - це вже треба задуматися»,- кажуть люди.
Директор департаменту у справах сімей та дітей Ігор Штефан каже, що в Центрі фізично працює 7 осіб, при штаті в 15.
«Вони майже всі написали заяви на звільнення по власному бажанню. Ми шукаємо їм заміну»,- каже І.Штефан.
Міський голова Кременчука Віталій Малецький, якому редактор «Кременчуцької газети» Олег Булашев розповів про ситуацію, не так райдужно, як Марина Доценко, обмалював сьогоднішній стан з Центром соцслужб. Він заявив, що частина колективу Центру залишиться, а іншим запропонують іншу роботу.
«Директорку Цилюрик Олену ми себе заберемо. Її заступницю Власову теж кудись влаштуємо. Самчишина та Захарова переходять у нову структуру. Іншим також щось запропонують»,- резюмував мер.
Єдине, на яке питання не змогли надати відповіді респонденти – що буде з ласим приміщенням Центру по вулиці Академіка Маслова.
Скоріш за все, його також згодом хтось, наближений до мера, приватизує.
Клим Соколов