Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 11 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Сьогодні розпочалася реєстрація вступників у магістратуру

 

27 червня 2022 13:45

Цього року для вступу буде проводитись два тести – магістерський комплексний тест з іноземної мови та права (МКТ) та магістерський тест навчальної компетентності (МТНК).

Сьогодні  розпочалася реєстрація абітурієнтів, які складатимуть вступні тести для навчання у магістратурі.

Цього року для вступу буде проводитись два тести – магістерський комплексний тест з іноземної мови та права (МКТ) та магістерський тест навчальної компетентності (МТНК).

Для вступу на спеціальності «Право» та «Міжнародне право» на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) вступникам потрібно скласти магістерський комплексний тест. 

Для вступу на спеціальності галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності «Міжнародне право») на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра потрібно скласти магістерський тест навчальної компетентності.

Реєстрацію на тестування проводять приймальні комісії закладів вищої освіти. Вступник може реєструватися в будь-якому виші, який здійснює набір за обраною вступником спеціальністю (навіть якщо вступник не має наміру вступати до цього закладу вищої освіти).

Реєстрація вступників відбувається електронною поштою або іншим каналом звʼязку, визначеним закладом освіти. Для цього заклади вищої освіти розміщують на своїх сайтах електронну адресу приймальної комісії, а також номери телефонів, за якими вступники можуть отримати консультацію.

Для реєстрації вступник має надіслати приймальній комісії скановані копії (фотокопії) заяви-анкети, паспорта, картки платника податків, документа про здобутий ступінь вищої освіти, медичної довідки № 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов).

Вступник вважається зареєстрованим після виготовлення бланка екзаменаційного листка, який створюється після перевірки документів вступника. 

Бланк екзаменаційного листка формується за допомогою сервісу, розміщеного на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Вступник матиме можливість внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації.

Реєстрація вступників для складання тестів триватиме до 18:00 18 липня.

БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ НА ТЕСТУВАННЯ

 

За матеріалами Освіта.юа


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися