
Справа розслідується з 2018 року. Аби поставити в ній крапку, призначена чергова експертиза.
Тоді пояснювали, що гроші беруть для виконання поточного ремонту, утримання вулично-шляхової мережі міста та внутрішньоквартальних проходів і проїздів.
Після затвердження рішення на сесії ШРБУ отримало кредит на 3 роки з лімітом 12 млн грн у товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ПФБ кредит».
У якості застави була фреза, яку купили для ремонту доріг. Та виявилось, що її придбали з значною переплатою. Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових рішень.
А слідчі встановили, що 26 червня 2018 року ПП «ВКП «Альфатекс» придбав цю фрезу у ПІК «Віртген Україна» за 11,7 млн грн. А продали її за 25 млн 770 тис грн. Тобто, націнка склала понад 14 млн грн.
Це вже є в матеріалах кримінального провадження, яке з 2018 року розслідують правоохоронці.
Як каже керівник Кременчуцької окружної прокуратури Олег Балаєв, зараз у справі є декілька експертиз, які одна одній протирічать.
«Аби нам потім не сказали, чому ви одну експертизу взяли до уваги, а іншу – ні, то ми призначили чергову експертизу. Маю думку, ця експертиза буде останньою, аби зрозуміти, що і як. Експертизи обіцяють провести в найближчі місяці»,- сказав О.Балаєв.
Встановлено експертизою: влада Кременчука ПЕРЕПЛАТИЛА 14 млн грн за дорожню техніку
Олег Булашев