Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 7 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Структура Полтавської облдержадміністрації суттєво змінюється: які управління та департаменти залишаться, а які - ні

 

22 січня 2020 15:10

Мовою документу.

17 січня губернатор Полтавської області Олег Синєгубов підписав розпорядження про упорядкування структури облдержадміністрації. Згідно з цим документом в структурі ОДА відбуватиметься велика реорганізація.

Губернатор вирішив реорганізувати Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства в Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства шляхом виділу Управління житлово-комунального господарства та Управління енергоефективності Полтавської ОДА в окремий структурний підрозділ.

Також вирішено створити Управління житлово-комунального господарства та енергоефективності Полтавської ОДА шляхом виводу з Департамента будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства.

Документом передбачено реорганізувати управління з питань цивільного захисту в Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами.

Передати повноваження відділу оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату Полтавської ОДА до Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами.

Крім того вирішено реорганізувати Департамент освіти і науки в Департамент освіти і науки, молоді та спорту Полтавської ОДА шляхом приєднання Управління сім’ї, молоді та спорту.

Припинити діяльність Управління сім’ї, молоді та спорту шляхом приєднання до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Полтавської ОДА.

До того ж вирішено реорганізувати Департамент культури та туризму Полтавської ОДА в Департамент культури, мистецтв і туризму.

В рамках реорганізації повноваження Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА у сфері паливно-енергетичного комплексу передати до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

В розпорядженні сказано, що керівники структурних підрозділів Полтавської ОДА, структура і чисельність та функціональні повноваження яких змінюються, будуть попереджені про зміни, а також мають попередити про зміну істотних умов праці та можливе вивільнення своїх працівників.

Нагадаємо, відразу п’ять керівників структурних підрозділів Полтавської ОДА будуть попереджені про можливе звільнення з посад

Керівниця Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА повідомила, що йде з посади.

Директор департаменту екології Полтавської ОДА пішов з посади.

 

 

Марина Соловей 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися