Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 9 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Студенти кременчуцького Вищого професійного училища №7 навчатимуться на новому обладнанні

 

26 листопада 2021 11:55

Стенди розраховані для навчального процесу електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування.

26 листопада технічний директор Науково-виробничого підприємства «Енерго-плюс» Андрій Калінов передав Вищому професійному училищу №7 Кременчука сучасні лабораторні стенди. Це обладнання стане в нагоді для навчання майбутніх фахівців.

Лабораторні стенди розраховані для навчального процесу за спеціальністю 7241 «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»:

  • лабораторний стенд для дослідження систем малої автоматизації на основі програмованого контролеру Zelio logic серії SR2 (Schneider Electric) із програмним забезпеченням Zelio Soft (безкоштовна ліцензія);
  • лабораторний стенд для дослідження систем частотно-регульованого електроприводу на основі перетворювача частоти Altivar Machine ATV320 (Schneider Electric) із програмним забезпеченням SoMove (безкоштовна ліцензія).
  • Стенди та методичне забезпечення розроблені спеціалістами компанії ТОВ «НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС», та спрямовані, у першу чергу, на закріплення теоретичного матеріалу та отримання практичних навичок, що є незамінним фактором у становленні майбутніх фахівців.  Завдяки отриманому при роботі зі стендами досвіду, майбутні випускники ВПУ №7 створюватимуть нове обладнання та експлуатуватимуть існуюче на підприємствах Кременчука та всієї України. Якісна підготовка спеціалістів електротехнічної галузі направлена на скорочення термінів монтажу, налагодження та ремонту електричного обладнання. Робота у промисловій та комунальній сфері досвідчених фахівців суттєво впливає на довговічність обладнання та значно скорочує збитки від його простою, - прокоментував Андрій Калінов.

Розробка та передача двох сучасних лабораторних стендів Вищому професійному училищу №7 Кременчука Полтавської області є частиною програми ТОВ «НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» підтримки закладів професійної та вищої освіти Кременчука.

Нове обладнання – крок у майбутнє

У розвинених країнах до 65% всієї електроенергії споживається електроприводом. З кожним роком усе більшого розповсюдження набуває використання перетворювачів частоти у регульованих електроприводах змінного струму. Сфера застосування регульованих електроприводів досить велика: від потужної електроенергетики до різних сфер комунального та побутового господарства. Частотно-регульовані електроприводи широко використовуються в сучасному електричному транспорті, системах водопостачання, водовідведення, вентиляції та кондиціонування, ліфтах, ескалаторах, верстатах та таке інше.

Застосування частотно-регульованих електроприводів дозволяє створити ефективну технологію енергозбереження, використання якої дозволяє не тільки економити електричну енергію, а й збільшити термін служби обладнання. Наприклад, використання частотно-регульованих електроприводів у насосних механізмах дозволяє знизити споживання електроенергії на 20–50 %, що є вкрай важливим в умовах зростання вартості енергоносіїв.

Збільшення кількості електроприводів змінного струму обумовлює необхідність розширеного вивчення та дослідження таких електроприводів в рамках навчального процесу. Ефективне вивчення функціональних можливостей режимів роботи та їх впливу на режими роботи двигуна неможливі без використання сучасного лабораторного обладнання та сучасних програмних продуктів.

Нагадаємо, Допомога Ferrexpo заради майбутніх професіоналів: у Кременчуцькому ВПУ №7 відкрили навчально-практичний центр

Кременчуцький заклад професійно-технічної освіти став учасником програми EU4Skills

Як працюватимуть профтехи під час локдауну: коментують керівники МОН

 

 

Марина Соловей

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися