Кременчугская газета
Среда, 20 Сентября 2017 года
Facebook Twitter Instagram telegram

Вы здесь

Кременчужан, які не сплатили штучний борг за газ, позбавлять субсидій (доповнено)

21 июня 2017 11:25
Кременчужан, які не сплатили штучний борг за газ, позбавлять субсидій (доповнено)

Кременчажани, які намагалися отримати пояснення щодо цієї ситуації, у «Кременчукгазі» відповіли, що це питання мали вирішувати як міський голова, так і депутати міськради.

Мешканці міста почали отримувати письмові попередження від Автозаводського та Крюківського управлінь субсидій про термінову сплату заборгованості за так звані «борги Яценюка» за газ.

Це штучні борги, які виникли з вини уряду на чолі з колишнім прем'єром. Так, 29 квітня 2015 року уряд прийняв постанову, якою зменшив норми споживання газу вдвічі (з 6 ​​м3/на людину до 3 м3/на людину). Однак Постанова КМУ була прийнята з порушенням процедури. Уряд не допрацював, а в підсумку суд «повернув» колишні високі норми. І «Кременчукгаз» у квітні 2016 року виставив споживачам додаткові рахунки.

Якщо цей борг не погасити до 25 червня, можна залишитися без субсидії. Про це повідомили в Автозаводському управлінні соцзахисту населення.

Слід зазначити, що раніше мер Кременчука Віталій Малецький радив кременчужанам не слачувати цей борг

На сьогодні кременчажани, які намагалися отримати пояснення щодо цієї ситуації, у «Кременчукгазі» відповіли, що це питання мали вирішувати як міський голова, так і депутати міськради. Однак ні першого, ні другого зроблено не було. Тому всім кременчужанам ці суми вписані у борги, через які людям не вдасться отримати субсидію, доки вони їх не погасять. Відповідно,  вихід у всіх боржників один: платити через бездіяльність міської влади зі своєї кишені.   

Нагадаємо, через борги, яки виставляє «Кременчукгаз», 30 тисяч кременчужан можуть залишитися без субсидії

Доповнено

Прес-служба міськвиконкому повідомила з посиланням на міського голову Віталія Малецького, що сьогодні на рівні області має  остаточно вирішитися питання щодо перегляду ПАТ «Кременчукгаз» своєї позиції по відношенню до боргів за газ, які виникли у пересічних споживачів не з їх вини.  Мер зауважив, що ці штучні борги в жодному разі не відобразяться на субсидіях кременчужан  на житлово-комунальні послуги.

«До 26 червня ПАТ «Кременчукгаз» має надати скореговану інформацію по кожному окремому споживачу природного газу, на підставі якої органи соціального захисту розпочнуть нараховувати субсидії на наступний період», - йдеться в повідомленні прес-служби.

 

Відео Сергій Макаров

Олена Синтюрина

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Loading...
Конкурсы
  • Фотоконкурс "Перший раз в перший клас: Мій клас!": Нагородження

    Батьки першачків поділилися: наскільки їх об'єднав фотоконкурс, діти ж отримували подарунки, та, як і планувалося, насолоджувалися днем нагородження. 

    Сьогодні у розважальному закладі Fly Kids відбулось нагородження фотоконкурсу Кременчуцької газети "Перший раз в перший клас: Мій клас!" 
     
    1-В клас кременчуцького навчально-виховного комплексу №5 ім. Т. Шевченка були разом з батьками та класним керівником -  Бегмою Наталією Миколаївною.   

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.