Кременчугская газета
Воскресенье, 22 Июля 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужан, які не сплатили штучний борг за газ, позбавлять субсидій (доповнено)

 

21 июня 2017 11:25
Кременчужан, які не сплатили штучний борг за газ, позбавлять субсидій (доповнено)

Кременчажани, які намагалися отримати пояснення щодо цієї ситуації, у «Кременчукгазі» відповіли, що це питання мали вирішувати як міський голова, так і депутати міськради.

Мешканці міста почали отримувати письмові попередження від Автозаводського та Крюківського управлінь субсидій про термінову сплату заборгованості за так звані «борги Яценюка» за газ.

Це штучні борги, які виникли з вини уряду на чолі з колишнім прем'єром. Так, 29 квітня 2015 року уряд прийняв постанову, якою зменшив норми споживання газу вдвічі (з 6 ​​м3/на людину до 3 м3/на людину). Однак Постанова КМУ була прийнята з порушенням процедури. Уряд не допрацював, а в підсумку суд «повернув» колишні високі норми. І «Кременчукгаз» у квітні 2016 року виставив споживачам додаткові рахунки.

Якщо цей борг не погасити до 25 червня, можна залишитися без субсидії. Про це повідомили в Автозаводському управлінні соцзахисту населення.

Слід зазначити, що раніше мер Кременчука Віталій Малецький радив кременчужанам не слачувати цей борг

На сьогодні кременчажани, які намагалися отримати пояснення щодо цієї ситуації, у «Кременчукгазі» відповіли, що це питання мали вирішувати як міський голова, так і депутати міськради. Однак ні першого, ні другого зроблено не було. Тому всім кременчужанам ці суми вписані у борги, через які людям не вдасться отримати субсидію, доки вони їх не погасять. Відповідно,  вихід у всіх боржників один: платити через бездіяльність міської влади зі своєї кишені.   

Нагадаємо, через борги, яки виставляє «Кременчукгаз», 30 тисяч кременчужан можуть залишитися без субсидії

Доповнено

Прес-служба міськвиконкому повідомила з посиланням на міського голову Віталія Малецького, що сьогодні на рівні області має  остаточно вирішитися питання щодо перегляду ПАТ «Кременчукгаз» своєї позиції по відношенню до боргів за газ, які виникли у пересічних споживачів не з їх вини.  Мер зауважив, що ці штучні борги в жодному разі не відобразяться на субсидіях кременчужан  на житлово-комунальні послуги.

«До 26 червня ПАТ «Кременчукгаз» має надати скореговану інформацію по кожному окремому споживачу природного газу, на підставі якої органи соціального захисту розпочнуть нараховувати субсидії на наступний період», - йдеться в повідомленні прес-служби.

 

Відео Сергій Макаров

Олена Синтюрина

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться