Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 11 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Суд вказав кременчуцьким патрульним на недоопрацювання: матір дитини, найдену непритомною з ознаками алкогольної інтоксикації, не покарали

 

14 січня 2020 08:50

Постанова оскарженню не підлягає.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ганна Олейнікова розглянула адміністративний матеріал, який надійшов із Батальйону патрульної поліції Кременчука про притягнення жінки до адміністративної відповідальності за ст.184 ч.1 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» КУпАП.

Як сказано в постанові, в протоколі про адміністративне правопорушення зазначено, що жінка вчинила неналежне виконання батьківських обов`язків, щодо виховання малолітньої доньки, яку 24.12.2019 року о 12.24 в Кременчуці, по вул. Київській, 65/2 знайшли з ознаками алкогольної інтоксикації та доставили до реанімаційного відділення дитячої лікарні Кременчука.

Перевіряючи можливість прийняття до провадження вказаного протоколу, суддя вважає, що протокол про адміністративне правопорушення відносно жінки підлягає поверненню до особи, яка його склала, з наступних підстав.

На підставі ст. 19 Конституції України органи державної влади, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ст. 256 КпАП України, де зазначено, що у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім`я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи.

Згідно диспозиції ст. 184 ч.1 КУпАП адміністративна відповідальність настає за ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов`язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.

Тож суддя вирішила повернути для належного оформлення Батальйону патрульної поліції в Кременчук Управління патрульної поліції у Полтавській області Батальйону патрульної поліції, адміністративний матеріал відносно жінки про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 184 КпАП України. Постанова оскарженню не підлягає.

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися