
Після відмови у порушенні кримінальної справи, активіст пішов до суду.
Сьогодні суддя Автозаводського райсуду Кременчука Діна Андрієць розглянула скаргу кременчуцького активіста Олега Бикова на бездіяльність Кременчуцького райуправління поліції щодо невнесення відомостей про кримінальне порушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Тоді пан Биков написав заяву до поліції щодо факту закупівлі завдяки нардепу Олексію Мовчану трактора за завищеною у два рази ціною для комунальних потреб Омельницької територіальної громади. І це при тому, що подібний трактор Градизька ОТГ придбавла майже вдвічі дешевше, а інші громади України також подібний трактор купували за значно нижчою ціною.
Поліція йому у порушенні кримінальної справи відмовила. Тож активіст пішов до суду і суддя скаргу О.Бикова задовольнила.
"Зобовязати уповноважених осіб Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення, викладені в повідомленні Бикова Олега Геннадійовича від 10.01.2022.
Ухвала оскарженню не підлягає", - сказано у рішенні суду.
Про «золотий трактор» нардепа Мовчана тепер знає вже вся Україна
Клим Соколов