Кременчуцька газета
Неділя, 1 Жовтня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Суддю Автозаводського райсуду Кременчука Рибалку залишили працювати у Києві, а розгляд справи судді Гончаренка перенесли на завтра

29 травня 2023 15:45

Подробиці засідання ВРП.

Сьогодні Вища рада правосуддя перенесла на 30 травня розгляд повідомлення Державної судової адміністрації України щодо дострокового закінчення відрядження судді Нововоронцовського районного суду Херсонської області ГОНЧАРЕНКА Олександра Володимировича до Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області для здійснення правосуддя.

А ось питання щодо розгляду повідомлення Державної судової адміністрації України щодо дострокового закінчення відрядження суддів Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області РИБАЛКИ Юрія Володимировича до Подільського районного суду міста Києва було розглянуто.

Доповідач– член Вищої ради правосуддя Усик Г.І. розповів, що від голови Подільського райсуду 1 травня подала лист з проханням про припинення дострокового  закінчення відрядження судді Ю.Рибалки.

У листі сказано, що у суді є 21 посада судді. З них в штаті знаходиться 19, а з них - 8 з інших судів. При цьому 2 судді не здійснює правосуддя. Таким чином лише 17 здійснюють правосуддя в Подільському райсуді. В цьому по Україні розгляд справи в суді в середньому по Україні триває 91 день, а у Подільському суді - 78 днів.

16 травня керівництво Подільського суду свій попередній лист просило відкликати.

Загалом відомо, що суддя Юрій Рибалко став суддею у 2014 році. З 2020 року він відряджений до Подільського райсуду Києва.

Голова Автозаводського райсуду Кременчука Ліна Обревко проінформувала ВРП, що в суді в штаті 17 суддів, а 11 зараз здійснює правосуддя. У порівнянні минулого року з позаминулим роком в Автозаводському райсуді Кременчука обсяг навантаження на суддів зменшився і якщо Ю.Рибалко не повернути до Кременчука, то це не призведе до великого навантаження суддів.

А ось в разі, якщо Ю.Рибалко повернеться до Кременчука, то у Подільському райсуді Києва відбудеться погіршення здійснення правосуддя. Тож члени Вищої ради правосуддя вирішили достроково не закінчувати відрядження судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області Юрія Рибалки.

 

 

Олег Булашев 

 

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися