Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 18 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Таценюк запропонує всьому депутатаському корпусу відреагувати на заяви громадських активістів

 

23 травня 2018 16:45

Заяви прийшли на розгляд депкомісії. Та Таценюк перенаправив їх на сесію.

Сьогодні на початку засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту голова комісії Віталій Таценюк повідомив колегам, що є дві заяви, які стосуються одного і того самого питання. А саме  запиту депутата Григорія Угніча, в якому він просив направити звернення до Кабінету міністрів України, Президента України, Верховної Ради, Ради національної безпеки щодо підримки статті  51 Конституції, а саме аби звідти не виключали норми, що шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Кожен із подружжя має рівні права і обов'язки у шлюбі та сім'ї. Цей запит підтримали депутати міської ради 28 березня цього року.

Серед іншого депутат Угніч просив, аби від Кременчуцької міської ради було направлено звернення, в якому хотів заборонити Марші рівності та гей-паради.

А ще виключити із шкільної програми все, що стосується сексуального виховання, зокрема питань, пов’язаних з гомосексуальністю.

Цей гомофобський запит викликав обурення у кременчужан. І ось голова кременчуцької громадської організації «Єврооклуб» Олег Овчаренко і менеджерки проекту Світлана Овчаренко звернулись саме до регламентної комісії Кременчуцької міської ради, аби було дано оцінку цьому рішенню.

Схоже звернення надійшло від ще одного менеджера «Євроклубу» Лариси Гориславець.

Зіславшись на те, що обмаль часу, пан Таценюк вирішив не читати текст заяв під час комісії. І більш того, повідомив, що розглядати на цьому засіданні заяви не будуть.

Він заявив, що роздрукує текст заяв і роздасть всім депутатам, аби вони вирішували, яку відповідь надавати.

Варто нагадати, що сесія міськради зовсім скоро, її заплановано на 30 травня. Тож можливо  ще там розглянуть заяви громадських активістів?

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися