Кременчугская газета
Воскресенье, 27 Мая 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Молодь Кременчука зійдеться на фестиваль Extreme-zone 5 червня

 


19 мая 2017 10:15
Молодь Кременчука зійдеться на фестиваль Extreme-zone 5 червня

Для участі у фестивалі ще можна подати заявку.

XІ фестиваль сучасної молодіжної культури «Extreme-zone»  проходитиме  у Кременчуці з 10.00 до 22.00 години не третього, а 5 червня у Придніпровському парку. Таке уточнення подає прес-служба міськвиконкому. За цими даними, понеділок - 5 червня вихідний день після свята Тріїця. А тому для зручності учасників і глядачів прийнято рішення провести фестиваль саме у цей день.

Організатором фестивалю є виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області за ініціативи Молодіжного Парламенту Кременчука, Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій, управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Співорганізатор заходу - громадська організація «Фонд підтримки студентської молоді».

Фестивальні змагання проводитимуться у наступних напрямках сучасної молодіжної культури: рок, реп, графіті, стрітбол (вуличний баскетбол), Street Soccer (вуличний футбол), фрістайл, Roller skating, Games of skate, ВМХ, велотріал, Freestyle, Dj, Cross fit, Street Workout, Біт-бокс, "Extreme Run" (забіг 2 км), жим лежачи, пляжний волейбол, лазертаг, dance-батли.

Вступний внесок за участь у фестивалі не передбачений.

Цільова група: молодь віком від 14 до 35 років. Всім учасникам, кому на момент проведення фестивалю не виповнилось 18 років, потрібно надати заяву від батьків про згоду на участь їх дитини у фестивалі та ксерокопію паспорту батьків.

Для  участі у фестивалі необхідно подати заявку не пізніше 23 травня 2017 року (рок- та реп- напрямку до 18 травня 2017 року) на електронну пошту організаторів kmkmo2016@ukr.net. Заявки, надані пізніше встановленого терміну, розглядатися не будуть. Одяг учасників не повинен містити логотипів політичних партій.

З умовами участі у фестивалі можна ознайомитися тут

 

 За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Загрузка...
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться