Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 24 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Білецьківських Плавнях підприємець має демонтувати незаконні споруди

 

4 грудня 2021 14:00

Усі ліси на території України перебувають під охороною держави.

За позовом Кременчуцької окружної прокуратури фізичну особу-підприємця зобов’язано звільнити земельну ділянку лісового фонду площею 0,8 га, розташовану в межах ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Білецьківські Плавні».

Як зазначається на сайті Прокуратури Полтавщини, позовні вимоги мотивовано відсутністю у відповідача будь-яких підстав для користування цією землею, адже земельні ділянки лісогосподарського призначення підлягають використанню виключно для ведення лісового господарства.

Після набрання рішенням Господарського суду Полтавської області законної сили, підприємець повинен демонтувати цегляні, дерев’яні та інші споруди і конструкції, розташовані на земельній ділянці, та повернути її державному підприємству «Кременчуцьке лісове господарство».

Довідково: усі ліси на території України, незалежно від того, на землях яких категорій за основним цільовим призначенням вони зростають, та незалежно від права власності на них, становлять лісовий фонд України і перебувають під охороною держави (ч. 3 ст. 1 Лісового кодексу України).

Земельні ділянки лісогосподарського призначення за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування надаються в постійне користування спеціалізованим державним або комунальним лісогосподарським підприємствам, іншим державним і комунальним підприємствам, установам та організаціям, у яких створено спеціалізовані підрозділи, для ведення лісового господарства (ч. 1 ст. 57 Земельного кодексу України).

 

Олена Сінтюріна за матеріалами прокуратури Полтавської області

Фото ілюстративне

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися