Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 25 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

У Кременчуці чоловіка, який викрадав кабелі, відправили за грати

Ми в Telegram

7 лютого 2023 15:30

Судова справа.

Днями Крюківський районний суд м. Кременчука розглянув у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Кременчуці кримінальне провадження за обвинуваченням раніше неодноразово судимого , уродженця м. Кременчук Полтавської області.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно з обвинувальним актом чоловік  вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.4 ст. 185 (Крадіжка) , ч.2 ст.360 ККУ (Умисне пошкодження або руйнування телекомунікаційної мережі) України за таких обставин:

1 жовтня 2022 у нічний час доби, обвинувачений, перебуваючи поблизу буд. 97, по вул. І.Приходька, у м. Кременчуці, Полтавської області, помітив оглядовий колодязь, після чого у нього виник злочинний умисел направлений на таємне викрадення чужого майна, належного АТ «Укртелеком», а саме крадіжки магістрального та розподільчого кабелю, розташованого в середині колодязя. Реалізуючи свій злочинний умисел, чоловік , в умовах воєнного стану, введеного на території України, діючи в умовах воєнного стану, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, повторно, з корисливих мотивів та мети, проник до оглядового колодязю та за допомогою заздалегідь заготовленого секатору, що мав при собі, таємно викрав магістральний кабель між оглядовими пристроями довжиною 18 метрів, вартістю 755,23 гривень. Після чого з місця вчинення злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд, спричинивши АТ «Укртелеком» матеріального збитку на суму 755,23 гривень.

Таким чином, чоловік обвинувачується у таємному викраденні чужого майна (крадіжці), вчиненій повторно, в умовах воєнного стану, поєднаній з проникненням до сховища, а саме у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, чоловік , за допомогою заздалегідь заготовленого секатору, що мав при собі, пошкодив ще кілька магістральних кабелів між оглядовими пристроями, які належить АТ «Укртелеком».

Також він здійснив крадіжку у магазині.

 

Під час досудового розслідування між прокурором Кременчуцької окружної прокуратури і підозрюваним укладена угода про визнання винуватості. Згідно з угодою обвинувачений беззаперечно визнав себе винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 185, ч.2 ст.360 КК України.

Суд ухвалив затвердити цю угоду.

Обвинуваченого визнали  винуватим за ч.4 ст. 185 КК України та призначити узгоджене покарання у виді 5 років позбавлення волі.

До вступу вироку в законну силу обрати відносно обвинуваченого запобіжний захід у виді тримання під вартою. Строк відбування покарання рахувати з 24.01.2023 року, тобто з часу обрання запобіжного заходу. Зарахувати в строк відбутого покарання покарання, відбуте за попереднім вироком від 22.11.2022 року з часу затримання 12.12.2022 року по 23.01.2023 року включно.

Цивільний позов АТ «Укртелеком» в особі Полтавської філії АТ «Укртелеком» до чоловіка про відшкодування майнової шкоди, завданої внаслідок злочину задовольнити.

Вирішили стягнути з відповідача на користь АТ « Укртелеком» в особі Полтавської філії АТ « Укртелеком» майнову шкоду в сумі 3 6 тис 260,20 грн., з них 24 тис321,39 грн. вартість викраденого майна та 11 тис 938,81 грн.- упущена вигода через тимчасове прининення надання послуг.

Вирок може бути оскаржений, з підстав, передбачених статтею 394 КПК України до Полтавського апеляційного через Крюківський районний суд м. Кременчука протягом 30 днів з дня його проголошення.

 

 

Антоніна Озерна


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися