Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 7 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці затвердили проведення конкурсу на право перевозити пасажирів на основних маршрутах

 

7 лютого 2020 14:00

У рішенны є додаток, де містяться данні про те які автомобілі мають обслуговувати той, чи інший маршрут.

 

Сьогодні на засіданні міськвиконкому погодили проект рішення "Про проведення конкурсу по визначенню перевізника на право здійснення перевезення пасажирів на об’єкти конкурсу № 1, № 2, № 3, № 4, № 5 в м. Кременчуці".

У документі сказано, що в зв’язку з закінченням терміну дії договору на виконання транспортних послуг щодо перевезення пасажирів на міських маршрутах міста Кременчука з малим колективним підприємством «Фірма «Аделла» на міському автобусному маршруті загального користування в місті Кременчуці № 2 «вул. Небесної Сотні (артсклади) – вул. Правобережна», з приватним підприємством «Союз-Авто-Експрес» на міському автобусному маршруті загального користування в місті Кременчуці № 3Б «Бульвар Пушкіна – ПАТ «Укртатнафта», з приватним підприємством «Креміньавтотранс» на міських автобусних маршрутах № 18 «Дитяча лікарня – міський ринок», № 15Б «вул. Молодіжна – Річковий вокзал», № 30 «Центр – 1-й Піщаний тупик», достроковим розірванням договору на виконання транспортних послуг щодо перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах міста Кременчука від 22.12.2016 № 15 з приватним підприємством «Союз-Авто-Експрес» на міському автобусному маршруті загального користування в місті Кременчуці № 25 «вул. Правобережна – ПАТ «Укртатнафта», планується оголосити конкурс по визначенню перевізника на право здійснення перевезення пасажирів на цих маршрутах.

Також у проекті рішення є додаток, де містяться данні про те які автомобілі мають обслуговувати той, чи інший маршрут і з яким інтервалом руху.

Об’єкти конкурсу № 1 (міський автобусний маршрут № 2), № 2 (міський автобусний маршрут № 3Б), № 3 (міські автобусні маршрути № 15Б, № 18, № 30), № 4 (міський автобусний маршрут № 25), № 5 (міський автобусний маршрут № 26)

 

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися