Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 21 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці хочуть збільшити тариф на сміття: всім споживачам на понад 17%

 

29 липня 2021 14:20

Готуйте гроші, кременчужани!

Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628 має намір здійснити зміну тарифів на послуги з вивезення (перевезення) та захоронення твердих побутових відходів.

Інформація про це розміщена на сайті підприємства

Для цього збираються встановити нові тарифи на підставі рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

На підприємстві зазначають, що нині діючі тарифи затвердили минулого року, згідно із  рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від № 964:

Станом на липень 2021 року відсоток відшкодування затвердженими тарифами собівартості послуг з вивезення (перевезення) твердих побутових відходів становить 89,3% та з захоронення твердих побутових відходів складає 90,1%. 

Невідповідність діючих тарифів фактичним витратам стало причиною нестачі обігових коштів. Підприємство не має можливості вчасно виплачувати заробітну плату, розраховуватись за пально-мастильні матеріали, запасні частини, відсутні кошти на сплату податків і зборів, що може призвести до того, що КП «Кременчуцьке КАТП 1628» буде не в змозі своєчасно та в повному обсязі надавати послуги з вивезення (перевезення) та захоронення твердих побутових відходів і погіршить санітарний стан у місті.

Коригування тарифів на послуги з вивезення (перевезення) та захоронення твердих побутових відходів здійснено згідно «Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010, зі змінами.

Розмір запропонованого тарифу на послуги з вивезення (перевезення) твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів (населення, бюджетні установи, інші споживачі) складає 900,56 грн з ПДВ за 1 тонну. Розмір запропонованого тарифу на послуги з захоронення твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів (населення, бюджетні установи, інші споживачі) складає 134,81 грн з ПДВ за 1 тонну.

 Загальний розмір запропонованого тарифу на послуги з вивезення (перевезення) та захоронення твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів (населення, бюджетні установи, інші споживачі) складає 1035,37 грн з ПДВ за 1 тонну.

«Прийняття економічно-обґрунтованих тарифів з коригуванням на послуги з вивезення (перевезення) та захоронення твердих побутових відходів дозволить стабілізувати роботу КП «Кременчуцьке КАТП 1628» та вчасно надавати послуги з вивезення (перевезення) твердих побутових відходів з контейнерних майданчиків (в тому числі великогабаритних відходів) та послуги з захоронення твердих побутових відходів та підтримувати належний санітарний стан у місті», - йдеться в повідомленні.

Як видно, всім  категоріям споживачів «світить» підняття тарифів на вивіз та захоронення твердих побутових відходів на понад 17%.

Після оприлюднення цієї інформації зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 10 календарних днів приймає в письмовому вигляді Кременчуцьке КАТП 1628 за адресою: вул. Горького 48/75, м. Кременчук, 39617 та виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області за адресою: вул. Перемоги 2, м. Кременчук, 39600.

Нагадаємо, КАТП-1628 тепер вивозитиме рідкі нечистоти за зниженим тарифом, єдиним для всіх споживачів.

 У Кременчуці зросте вартість послуг з вивезення твердих побутових відходів для населення.

Нагадаємо, нещодавно мер Кременчука визнав, що тарифи на вивезення рідких нечистот в КАТП 1628 завищені.

 

Марина Соловей

 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися