Кременчуцька газета
Субота, 30 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

У Кременчуці критику батьків почули: змінено час роботи дитсадків і є можливість залишати малечу на весь день

7 червня 2023 16:00

Але протягом дня саме батьки мають організувати дитині гаряче харчування за межами закладу освіти у зручний для них час, але максимально наближений до обідньої перерви.

Змінено режим роботи закладів дошкільної освіти, які тимчасово розміщені в ліцеї №4, гімназії №16, гімназії № 27, приміщенні Крюківської районної адміністрації Кременчуцької міської ради.

Департамент освіти Кременчуцької міської ради повідомляє:

 У ЗДО № 13, 18, 25, 28, 29, 41, 60, 62 запроваджено режим роботи груп змішаної форми навчання та виховання короткотривалого перебування дітей в закладі освіти з двозмінним графіком роботи: І зміна - з 8.00 до 12.00; ІІ зміна - 13.00 до 17.00.  Із перервою з 12. 00 до 13.00  для здійснення прибирання та санітарної обробки приміщень.

Наповнюваність груп дітьми становить 10 дітей (віком від 3-х років (без денного сну).

Також на прохання батьків, прийом дітей на І зміну відбувається з 7.30, передача дітей батькам (ІІ зміна) відбувається до 17.30.

Не так давно Кременчуцька газета писала, що містяни писали, що не зручно водити дітей в ДНЗ працюючим. 

У  зв’язку з тимчасовим розміщенням груп в орендованих приміщеннях закладів загальної середньої освіти та Крюківській районній адміністрації Держпродспоживслужба надала дозвіл лише на використання пакетованої продукції для харчування вихованців, заборонивши приготування гарячих страв (відповідно до вимог НАССР). Для груп з короткостроковим передуванням запроваджено одноразовий прийом їжі: І зміна – другий сніданок; ІІ зміна – підвечірок.

Вартість одного прийму їжі – 12 грн. 

Для перебування дітей у закладі освіти дві зміни необхідно: перебування батьків на роботі протягом дня: надання відповідних довідок з місця роботи батьків (про графік роботи); заява батьків; наявність місць у групах; можливість у батьків протягом дня організувати дитині гаряче харчування за межами закладу освіти у зручний для них час, але максимально наближений до обідньої перерви.

Відповідно до підпунктів 15-16 Порядку заповнення та перебування в спорудах фонду захисних споруд цивільного захисту, (Витяг із Вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту (затверджено наказом МВС від 09.07.2018 № 579, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30 липня 2018 р. за № 879/32331)) та за роз’ясненням освітнього омбудсмена Сергія Горбачова «якщо батьки хочуть забрати під час тривоги дитину з укриття – педагогічний працівник не має права передавати її їм»; на випадок зниження температури у сховищі нижче 10С для дітей передбачено наявність пледів, теплого одягу та електрообігрівачів.

Читайте: «У Кременчуці відкрили чотири садочки. Який це жах…» - чому містяни не хочуть водити малечу у дитсадки, які пропонує міська влада

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися