Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 7 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці летітимуть голови і розриватимуть договори? Депутати налаштовані рішуче щодо провальної термомодернізації дитсадків і інших громадських будівель

 

8 грудня 2021 13:15

Сума штрафних санкцій нарахованих у відповідності до претензій у розмірі 4 млн 3 38тис 720 грн. та 3 млн 113тис 535 грн.

На засідання сесії Кременчуцької міської ради виносять проєкт рішення «Про прийняття рішень по результатах заслуховування звітів керівників відповідних організацій про зрив строків реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук».

Даний проєкт рішення ініціює постійна бюджетна комісія.

Депутати вказують на грубі порушення строків виконання робіт, передбачених укладеними контрактами №1 та №2 між комунальним підприємством «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» та переможцем тендерної процедури Європейського банку реконструкції та розвитку на виконання комплексу енергозберігаючих та інших заходів з метою зменшення споживаної енергії комунальними закладами Кременчука – ТОВ «АРТ-ПРОЖЕ», і що це призвело до зриву строків реалізації проекту «Підвищення енергоефективності громадських будівель».

Зважаючи на вищевикладене, вимагають визнати роботу ТОВ «АРТ-ПРОЖЕ» незадовільною. Та вимагають від міського голови Віталія Малецького розірвати контракти №1 та №2 в укладенні між КП «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» та ТОВ «АРТ-ПРОЖЕ».

А також негайного розірвання трудового договору (контракту) з керівником Кременчуцької Муніципальної Енергосервісної Компанії Вадимом Качаном у зв’язку з його бездіяльністю у ситуації, при якій стала неможливою реалізація проекту «Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук» у встановлені строки.

Рішенням зобов’язують повернути авансовий платіж, сплачений на користь ТОВ «АРТ-ПРОЖЕ» на умовах контрактів №1 та №2, у тому числі за рахунок забезпечення виконання контрактів (банківської гарантії).

Також стягнути суму штрафних санкцій, нарахованих у відповідності до претензій у розмірі 4 млн 338 тис 720 грн та 3 млн 113 тис 535 грн, у тому числі за рахунок забезпечення виконання контрактів (банківської гарантії).

У результаті - оголосити проведення нового тендеру на виконання комплексу енергозберігаючих та інших заходів з метою зменшення споживаної енергії комунальними закладами міста. І підготувати та направити лист (листи) Європейському банку реконструкції та розвитку з висвітленням наступних питань:

- рекомендувати ЄБРР відкликати свою згоду на присудження контракту та вжити дії щодо рекомендацій та пропонування заходів, спрямованих на виправлення порушень здійсненних  ТОВ «АРТ-ПРОЖЕ».

- повідомити ЄБРР про відміну тендеру за проєктом та розірвання з ним контрактів;

- вимагати від Європейського банку реконструкції та розвитку припинення фінансування ТОВ «АРТ-ПРОЖЕ» до моменту проведення нового тендеру та визначення підрядної організації для виконання робіт і повідомити про проведення нового тендеру з визначенням нової підрядної організації та укладання відповідного договору.

Нагадаємо, Роботи тривають, дати не називають: коли ж відкриють дитячі садочки після термомодернізації

Також нагадаємо, справа про провальну термомодернізацію дійшла до Верховної Ради.

«Частина депутатів – дураки», контракт - не розірвано, керівники - не покарані, а дитсадки та школи ще терпітимуть термомодернізацію.

З дитсадків Кременчука будівельники йдуть, не закінчивши термомодернізацію, адже не отримали зарплату.

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися