Новий проект для Кременчука цінне тим, що він спрямований на допомогу жінкам, які хочуть знайти себе у житті.
У Кременчуці сьогодні офіційно було презентовано проєкт «Місце надії України» (Ukrainian Hope Place). Участь у дійстві прийняли чиновники з Полтави, а також віцемерка Ольга Усанова, депутатка облради Юля Цибульська, директор Інституту розвитку Кременчука Павло Бедрацький та інші.
Керівниця проекту - президентка асоціації «Ягідництво України» Ірина Кухтіна каже, що у Кременчуці сьогодні відкрито перший з чотирьох хабів, які працюватимуть в Україні. Далі вони з’являться у у Луцьку, Миколаєві та Чернігові.
Новий проект для Кременчука цінне тим, що він спрямований на допомогу жінкам, які хочуть знайти себе у житті.
«Ми допомагатимемо жінкам, які постраждали від війни, які є внутрішньо переміщеними особами, або просто постраждалі від війни. Цей проєкт про працевлаштування, проєкт про самозайнятість. У нас є два компоненти в проєкті. Перший компонент - це психологічна допомога і соціальна адаптація. Щоб працювати ефективно, треба спочатку якийсь лад в собі знайти. І друга частина - це вже працевлаштування і навчання професійне, навчання підприємництву. В цьому проєкті ми співпрацюємо як з органами державної влади, так і з підприємствами…
В першу чергу, оскільки в нас є досвід роботи в сільській місцевості з агробізнесом, ми спрямовуємо свої зусилля для того, щоб допомогти жінкам працевлаштуватися саме в агро- та харчовому секторах промисловості»,- каже пані Кухтіна.
У Кременчуці куратором проекту стала Світлана Іщенко.
Вона каже, що в нашому місті вже розпочали роботу групи психологічної підтримки для жінок ВПО і жінок, які постраждали від війни.
«Сьогодні в нас відбудеться перший тренінг з підприємництва, спрямований на надання підприємницьких компетенцій тим жінкам, які бачать себе як самозайняті особи. Тренінги з підприємництва - це в нас такий комплекс, який включає 10 блоків, спрямованих на те, щоб жінки від початку, від генерації бізнес-ідеї і до готового вже бізнес-плану і старту бізнесу пройшли весь цей етап разом з нами. Тобто це буде 10-денний курс. Десь раз на тиждень ми плануємо проводити ці тренінги.
Крім того, ми співпрацюємо з роботодавцями, співпрацюємо з Кременчуцькою філією Полтавського обласного центру зайнятості в напрямку працевлаштування жінок ВПО і осіб, які постраждали від війни.
Для того, щоб потрапити в наш проект звертайтеся за адресою; вулиця Університетська, 22 В, другий поверх. Тут знаходиться регіональний офіс і навчальний хаб нашого проекту, а також можна в соцмережах знайти посилання, та там можна зареєструватися для участі в нашому проекті»,- каже пані Іщенко і додає, що для участі в проекті на Полтавщині вже зареєстровано близько 400 осіб.
Загалом за підсумками роботи проекту щонайменше 1000 дівчат і жінок отримають психо-соціальну допомогу та знання з основ підприємницької діяльності, 300 з них у подальшому будуть працевлаштовані або отримають допомогу в відкритті власної справи.
Проєкт «Місце надії України» (Ukrainian Hope Place) реалізується в Миколаївській, Чернігівській, Полтавській та Волинській областях.
Заявку на участь в проєкті заповнюйте за посиланням
Контакти для уточнення інформації:
+380674873742 (Viber, WhatsApp, Telegram)
+380673469058 (Viber, WhatsApp, Telegram)
Олег Булашев