Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 18 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці в перші класи учнів набиратимуть по-новому: детальна інформація (Доповнено)

 

13 грудня 2021 09:35

Тепер зарахування дітей до першого класу закладів відбувається після попередньої електронної реєстрації дитини.

На засідання міськвиконкому виносять проєкт рішення «Про затвердження Порядку електронної реєстрації дітей для зарахування до першого класу закладів загальної середньої освіти Кременчуцької міської ради Полтавської області».                 

У додатку до проєкту пояснюють: електронне зарахування дітей до 1 класу закладів загальної середньої освіти Кременчуцької міської громади проводитимуть із використанням системи «Україна. ІСУО інформаційна система управління освітою». Вона запроваджується з 2022 року з метою забезпечення прозорості, відкритості, запровадження єдиного підходу до зарахування дітей до початкової школи.

Тож зарахування відбувається після попередньої електронної реєстрації дитини.

Електронна перевірка поданих заяв на відповідний навчальний період через Систему здійснюється у два етапи: основна хвиля - до 31 травня (включно); додаткова хвиля (виключно на вільні місця) - після 15 червня.

Зарахування дитини до першого класу закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника та електронної черги у Системі. Зарахування дитини до закладу освіти здійснюється у два етапи: основна хвиля - 1 червня, додаткова хвиля виключно на вільні місця - після 15 червня.

Таку реєстрацію може здійснювати один з батьків, або законний представник дитини самостійно; адміністратор закладу (за зверненням батьків).

Розгляд заявки відбувається в загальному порядку черги. Інформація щодо статусу обробки надходитиме одному з батьків або законному представнику.

При реєстрації варто використовувати «Інструкцію для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти», яка розміщена на сайті  «ІСУО» в розділі «Підтримка» за посиланням https://school.isuo.org/contact

Після отримання статусу «Відправлена» щодо зарахування дитини до першого класу один з батьків або законний представник упродовж 15 робочих днів, але не пізніше 31 травня поточного року, зобов’язаний принести у вказаний заклад освіти копії та оригінали необхідних документів та підписати автоматично сформовану заяву.

У випадку, якщо один з батьків або законних представників подали декілька заяв на зарахування до першого класу закладів загальної середньої освіти, дитина буде зарахована в той заклад освіти, куди подано оригінал медичної довідки. У такому випадку інші заяви будуть автоматично відхилені.

Упродовж 1-15 червня заяви про зарахування до першого класу закладу освіти не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця за умови попередньої електронної реєстрації та подання документів відповідно до п. 3.1.

Зараховують дитину до школи відповідно до наказу його керівника, враховуючи порядок електронної черги.

Якщо станом на 31 травня поточного року кількість поданих електронних заяв перевищує кількість місць у першому (перших) класі (класах), зарахування дітей відбувається відповідно до сформованої електронної черги.

Якщо кількість дітей, які мають право на першочергове зарахування, перевищує спроможність закладу освіти, ліцензійний обсяг початкової середньої освіти та нормативну наповнюваність класів, невідкладно на вибір батьків таких дітей буде запропоновано перелік закладів загальної середньої освіти, максимально доступних і наближених до місця їх проживання.

У випадку, якщо після зарахування дітей у школі залишаються вільні місця, інформація про них розміщується у дводенний термін на інформаційному стенді закладу та його веб-сайті (за відсутності - на веб-сайті Департаменту освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області).

Якщо один з батьків чи законних представників дитини звертається після 15 червня щодо зарахування до першого класу по території обслуговування, то за відсутності вільних місць у закладі, на вибір батьків таких дітей буде запропоновано перелік закладів освіти, максимально доступних і наближених до місця їх проживання.

Зарахування впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця в порядку надходження заяв про зарахування.

Доповнено

13 грудня на засіданні міськвиконкому проєкт рішення затвержджено.

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися