Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 7 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці визначили переможців конкурсу «Збережи ялинку»

 

22 грудня 2019 13:00

На конкурс подали 120 авторських та колективних робіт.

У Кременчуці визнгачили переможців конкурсу «Збережи ялинку». Про це повідомили на сайті Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Міський конкурсу проводився з 5 по 20 грудня 2019  року. 

В конкурсі взяли участь заклади освіти міста: ЗЗСО  №№  1, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9, 10, 12, 17, 18, 19,20,21, 22,  23, 24,25, 29, 30, 31;  ЗДО № 2, 55 

На конкурс подали 120 авторських та колективних робіт.

Переможцями стали:

У номінації «Стилізована ялинка»

       І місце     -  колектив 7-В класу, ліцей № 4

                           Гирман Анна, 4-А клас, ЗОШ № 8

                           Мокра Анастасія, 9 клас, гімназія № 9

                           Косарєва Єлизавета, 2-Г клас, ЗОШ № 31

                           Шолудько Роман, 1- Г клас, ліцей № 25

       ІІ місце     -  Ямщикова Маргарита, 9 клас, ЗОШ № 12

                           Яскевич Анна, 10 клас, ліцей № 5

                           колектив 11 класу, ліцей № 21

                           Пруненко Єлизавета, 5- Б клас, ліцей № 30, 

                          Авер'янова Прасков'я, 5-А клас, ЗОШ № 23

                          Кальянова Марина, Кальянов Максим, 3- Г клас, ліцей № 25

       ІІІ місце     -   Невідома Марія, Невідома Софія, ліцей № 6

                               Дубінін Тимофій, гімназія № 18

                               колектив 8 класу, ліцей № 21

                               Васецька Анна, 6 клас, ЗОШ № 3

                               Беззубченко Таїсія, 3 клас, ліцей № 25

                               Палочкіна Анастасія, 6-Б клас, ліцей № 25

                               Артамонова  Аліна, 8-В клас, ЗОШ № 31

                               Камінецька Ірина, Камінецький Максим, ЗДО № 55

                               Ростовська Анастасія, 2-Г клас, ЗОШ № 19

                               Безродний Максим, 5 клас, ЗОШ № 20

У номінації «Новорічний віночок»

       І місце     -  Кудрявцева Єва, 6 клас, ЗОШ № 20

                           Онікієнко Єгор, 1-Г клас, ліцей № 25

                          Розенталь Данієла 1-В, ЗОШ №19

                          Корецький Михайло, 4-Г клас, ліцей № 25 

                          Артюхова Тетяна, 3 клас, ЗОШ № 24

                         Путілін Тимофій,  ЗДО № 2

       ІІ місце     -  Антропова Анастасія, 7-А клас, ЗОШ № 20

                            Шевченко Станіслав, 3 клас, ЗОШ № 24

                            Борисенко Поліна, 2-Д клас, ліцей № 25

       ІІІ місце     -  Джулай Софія, 6 клас, ліцей № 17

                            Косенко Катерина, 9 клас, ЗОШ № 31

                            Фидря Альона, 5-В клас, ЗОШ № 19

                            Гамов Іван, 3 клас, ЗОШ № 24

У номінації «Новорічна картина, колаж»

       І місце     -  гурток «Берегиня», ЗОШ №12

                          Самойленко Денис, 1-В клас , ЗОШ №19

       ІІ місце     -  Дергай Арсеній,  2-Б клас, ЗОШ №19

                           Долинській Давид,  1 клас, гімназія №18

                            Ганжа Вероніка, Вірченко Дар’я, 6 клас, ліцей 17 

       ІІІ місце     -  Сідельнікова Олександра ,  1 клас, гімназія №18

                             Старіченко Аліна,  8-Б клас, ЗОШ №12

У номінації «Новорічний букет»

       І місце     -  Пащенко Максим , 10-Г клас, ліцей №4

                          Прихідько Уляна,  6-А клас, ЗОШ № 1

      ІІ місце     -  Трубаєв Даніл,  7-А клас, ЗОШ № 31

      ІІІ місце    - колектив 5-Б,  ліцей № 21

У номінації «Новорічний подарунок»

       І місце     -  Літвінов Матвій,  6-Б клас, ЗОШ №19

                          Васецька Анна, 6 клас, ЗОШ № 3

                          Семенюк Даяна,  4-Б клас, ЗОШ №19

                          Кириленко Даніїл,  1-В клас, ЗОШ №19

       ІІ місце     -  Гусєва Крістіна, 4-Г клас, ліцей № 25

                            колектив 10 класу, ліцей № 21

                            Данилейко Максим , 4 клас, ЗОШ № 24

       ІІІ місце     -  Якубовський – Кірнозов  Іван, ЗОШ № 24

                             Волакова Олександра,  9 клас, ліцей №17

                             колектив групи «Малятко», ЗДО № 2

                            Долинський Давид,  1клас, ЗОШ №18

                            колектив 6-Г, ліцей № 25

                           Погребняк Софія, 6 клас, ліцей №17

                          Пилипас Анна , 5клас, ліцей №17

У номінації «Новорічна композиція»

        І місце     -    Фойда Вікторія,  5-В клас, ЗОШ № 19

                               Егоров Артем , ЗОШ №22

                               Білов Кирил, ЗОШ №22

                               Бадуненко Анна,  2-Д клас, ліцей №25

       ІІ місце     -   Кобик Кирило, 8-В клас, ліцей № 25

                              Панченко Анна,  2-Г клас, ліцей № 25

                              Коноваленко Тетяна, 5-Д клас, ліцей № 25

                              Білоус Анастасія,  7-Б клас, ЗОШ № 1

                              Орьол Мілана, 1клас, ліцей № 6

                              Жоган Анастасія, 4-Б клас, ЗОШ №19 

                               Хміль Арсеній, 7-Б клас, ЗОШ №20

       ІІІ місце     -  Васильєв Нікіта,  6 клас, ЗОШ №23

                             Асатрян Лусине,  2 клас, гімназія №29

                             Ткаченко Евген, 4 клас, гімназія № 29

                             Малахов Дмитро,  2 клас, ліцей №30

                             Бабак Анастасія, 2-Г клас, ЗОШ №19

                             Кудряшова Валерія, 4- А  клас, ЗОШ № 19

                             Пасічник Єгор, 3-Б клас, гімназія №18

 У номінації «Український сувенір»

      І місце         -  Затуливітер Наталя, Войтенко Анастасія, 4-Б клас, ЗОШ № 8

                              Мочерняк Анастасія,  10 клас, ліцей №17

                              Сарапіонова Вероніка , 2 клас, ліцей № 6

    ІІ місце      - Антропова Анастасія ,7-А клас, ЗОШ № 20

                          Погрібний Владислав , 4-В клас, ЗОШ №31

                          Кулях Єлизавета, Замкова Єлизавета, 8 клас, ліцей №17

     ІІІ місце     -  Крупа Вікторія, 3клас, ЗОШ № 24 

 

Нагадаємо, Як у Кременчуці діти з пластикових пляшок і горіхової шкаралупи роблять ялинки

 

 

Ніка Назарова

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися