Кременчуцька газета
Четверг, 13 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

У Кременчуці загиблим на війні захисникам - кредиторам списуватимуть непогашені кошти за житло

30 травня 2024 07:30

Проєкт рішення міськради.

На сесії міської ради пропонуватимуть депутатам внести зміни до Програми забезпечення молоді житлом Кременчуцької міської територіальної громади на 2021 - 2025 роки.

У пояснювальній записці йдеться про те, що зараз однією з найпоширеніших категорій молоді, що звертається за отриманням кредитів, є учасники бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та захисту нашої країни від агресора.

Тож  пропонують внести доповнення до рішення Кременчуцької міської ради, а саме внести абзац наступного змісту: "У разі загибелі (смерті) позичальника (одного з членів сім’ї позичальника) – військовослужбовця що настала під час проходження ним військової служби у період проведення антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та під час воєнного стану  коштом бюджетних коштів погашається вся сума зобов’язань за кредитом, що існувала на момент його загибелі (смерті)".

Норма застосовується до всіх кредитів, отриманих відповідно до Програм забезпечення молоді житлом Кременчуцької міської територіальної громади, у тому числі тих, що діяли у попередні роки, за рахунок коштів міського бюджету та непогашених на час загибелі (смерті) пільгових кредитів на будівництво (реконструкцію) і придбання житла.

Погашення зобов’язань відбувається шляхом списання залишку кредитних зобов’язань позичальника перед бюджетом, не потребує виділення додаткового фінансування, зменшує суму коштів, що має бути повернута до бюджету та направлена на подальше кредитування згідно із Програмою.

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися