Кременчуцька газета
Субота, 18 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

У Кременчуці зареєструють дві газети

22 квітня 2024 08:30

31 березня 2024 року, у першу річницю набрання чинності Закону “Про медіа”, завершився процес подачі заяв на реєстрацію та переєстрацію для видань, які реєструвалися ще за попереднім законом про пресу. Адже після 31 березня їхні старі свідоцтва втратили чинність.

 

 

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення 25 квітня проведе своє засідання і розгляне подані заяви на реєстрацію друкованих ЗМІ.

Зокрема, свої видання планують зареєструвати Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Як відомо, 31 березня 2024 року, у першу річницю набрання чинності Закону “Про медіа”, завершився процес подачі заяв на реєстрацію та переєстрацію для видань, які реєструвалися ще за попереднім законом про пресу. Адже після 31 березня їхні старі свідоцтва втратили чинність.

Реєстрація є обов’язковою для всіх інформаційних агенцій, друкованих медіа, супутникових та кабельних мовників і провайдерів.

З 1 квітня 2024 року цим суб’єктам у сфері медіа заборонено працювати без реєстрації. А ліцензії видані Національною радою з питань телебачення і радіомовлення та свідоцтва про реєстрацію, видані органами юстиції втратили чинність.

У Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» раніше були зареєстровані газети. Тепер їх перереєстровують.

Станом на початок року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зареєструвала в Полтавській області 21 медіа. З них п’ять онлайн-медіа, 16 друкованих. 

Про це полтавській представниці ІМІ повідомили в Нацраді у відповідь на інформаційний запит.

Так, станом на 12 грудня Національна рада зареєструвала на Полтавщині та надала ідентифікатор медіа в реєстрі таким п’ятьом онлайн-медіа: “Зміст” (ГО “Зміст Полтава”), latifundist.com (ТОВ “Латифундист медіа”), “Ми-Полтава” (ТОВ “Ми-Полтава”), “Сіль.Медіа” (ФОП Улибін В. А.) та “Полтавська хвиля” (ФОП Улибін В. А.).

Водночас зареєстровано такі друковані видання: “Bride Ukraine” (ФОП Голубєва Л. Г.); “Телеекспрес” (ТОВ “Телерадіокомпанія “ГОК”); “Гірник” (ТОВ “Телерадіокомпанія “ГОК”); “Промінь” (ТОВ “Редакція районної газети “Промінь”); “Вісті Хорольщини” (ТОВ “Редакція газети “Вісті Хорольщини”); “Сільські новини” (ТОВ “Медіа “Сільські новини”); “Кременчуцька газета” (ТОВ “Кременчуцька газета”); “Новини Великосорочинської громади” (ТОВ “Інформаційне агентство “Новий день”); “Вісті” (ПП “Вісті Плюс”); “Зоря Приірпіння” (Наказненко О. Г.); “Рейковий рухомий склад, Railbound rolling stock” (ДП “Український науково-дослідний інститут вагонобудування”); “Рідний край. Газета Гадяцького земства” (ТОВ “Гадяцький вісник”); “Свинарство і агропромислове виробництво: міжвідомчий тематичний науковий збірник” (Інститут свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України); “Зіньківська громада” (Шулик Н. П.); “Хроніки тижня” (ПП “Монітор н'юз”). 

Як повідомляв ІМІ, закон “Про медіа” набрав чинності 31 березня 2023 року. Законопроєкт суттєво розширює повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Зокрема, регулятор реєструватиме онлайн-видання та друковані медіа.

 

Клим Соколов

 

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися