Кременчуцька газета
Середа, 24 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

У кременчуцьких депутатів не вистачило голосів, щоб проголосувати за земельні питання для звичайних містян

15 лютого 2024 17:15

Мер намагався тричі переголосовувати питання.

Сьогодні депутати Кременчуцької міської ради розглянули питання «Про передачу земельних ділянок у власність громадянам».

Щоб за нього проголосувати, потрібно було набрати 27 голосів. Але цього не відбулося, як міський голова Віталій Малецький не вмовляв народних обранців підключитися до голосування. Кілька разів для прийняття рішення не вистачало 1-2 голосів.

«Це земельні питання для звичайних містян. Прошу вас проголосувати!»- казав Малецький, але голосів так і не вистачило.

Через це на сесії розразився невеликий скандал. Депутат Олександр Роженко запитав мера, чому він не робить все так, щоб депутати ходили на сесії.

«Рідне місто всі на місці», - сказав секретар міськради Юрій Гриценко.

«А де депутати фракції, яку очолює Геннадій Іванян?» - запитали із зали.

Замість відповіді Іванян грубо відповів колезі, і «пішло-поїхало». Іваняна заспокоював мер.

Коли рішення з третьої спроби не було проголосовано, О.Роженко пошуткував: «Навіщо Іванян витрачав нерви, якщо голосів і так не вистачає».

Зазначимо, що в питанні планувалося затвердити Лисенку Андрію Миколайовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Тінистій, 15 (колишня назва – вул. Чичеріна) в м. Кременчуці; Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Віри Холодної, 43 (колишня назва – вул. Маршала Рокосовського) в м. Кременчуці; Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров. Новоіванівському, 17 в м. Кременчуці.; Затвердити Овчаренко Світлані Олександрівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Павла Скоропадського, 17 (колишня назва – вул. Багратіона) в м. Кременчуці; Затвердити Батир Ніні Іванівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Івана Багряного, 20/4 (колишня назва – вул. Левітана) в м. Кременчуці. 

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися