Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 18 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У кременчуцькій мерії досі не знають: хто керує комунальними установами

 

22 червня 2019 12:00

Фотофакт.

У Кременчуцькій міськраді досі  не розібрались з тим, хто та які посади обіймає серед начальників комунальної галузі міста.

Принаймні на сайті мерії у розділі «Комунальні підприємства» досі були вказані прізвища Лариси Носенко, як директорки Кременчуцького некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська дитяча лікарня», Віталія Дедюріна, як виконуючого обов’язки директора Комунального закладу культури і відпочинку «Міський сад», Віталія Стефаненка як директора Комунального підприємства «Аптека №90».

Хоча як ми писали раніше, Лариса Носенко написала заяву про звільнення після скандальних подій у дитячій лікарні – після трагічної смерті однорічного Микитки.

Також на минулому тижні стало відомо, що підписали наказ про звільнення з посади директора Міського саду Віталія Дедюріна.

Окрім цього, у квітні цього року управління охорони  здоров'я Кременчука інформувало, що КП «Аптека №90» у квітні цього року очолив Ігор Ботвина.

І зауважимо, на сайті немає жодного натяку на те, що «Агіт-ТБ Малецького», тобто Кременчуцька телерадіокомпанія - також комунальне підприємство, яке фінансується за рахунок міста.

Як повідомили нам у міськраді, це відповідальність управлінь: культури та охорони здоров’я, які мають надавати адміністраторам сайту дані у разі зміни керівників чи у інших випадках.

Що ж до комунального телеканалу - з'ясувалося, що  вони жодної інформації про себе упорядникам сайту просто не надали.

Тож сподіватимемося, що незабаром наведуть лад не лише на сайті та сторінках комунальних установ, а й у самих підрозділах. Та що комунальний телеканал висвітлюватиме інформацію не однобоко, а з обєктивною подачею.

Нагадаємо, головлікар дитячої лікарні Носенко написала заяву на звільнення.

Звільнився й пішов у нардепи: Віталій Дедюрін покинув кременчуцький «Міський сад».

Йде на рекорд: директор «АгітТБ Малецького» Перепелятник у 2017 році отримав 47 директорських окладів - це значно більше, ніж у деяких керівників Кременчука.

 

 

Марина Соловей

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися