Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 19 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуцькому колісному заводі змінюють склад акціонерів-власників значних пакетів акцій

 

15 січня 2020 15:00

Збори акціонерів призначені на 14 лютого цього року.

ПрАТ «Кременчуцький колісний завод» оголосив про проведення позачергових загальних зборів акціонерів 14 лютого цього року. Відповідно до повідомлення, розміщеному на StockMarket, на зборах мають намір змінити склад Наглядової ради ПрАТ «КрКЗ», скоротивши чисельність з семи до трьох осіб; достроково припинити повноваження членів Наглядової ради; достроково припинити повноваження членів Ревізійної комісії ПрАТ «КрКЗ»; обрати членів Ревізійної комісії; внести зміни до Статуту ПрАТ «КрКЗ» та затвердити Статут у новій редакції.

Відповідно до повідомлення, питання перевиборів складу наглядової ради виникло «у зв’язку із запланованою зміною акціонерів-власників значних пакетів акцій товариства».

У Наглядову раду передбачено обрати: Лазаренка Сергія Анатолійовича (головою Наглядової ради), Савченка Андрія Петровича, Слєпиніна Олександра Григоровича. Багато років незмінним головою наглядової ради був Геннадій Леготкін.

Зазначають, що голова та члени Наглядової ради ПрАТ «КрКЗ» обираються строком на три роки до проведення річних Загальних зборів Товариства.

Раніше у ЗМІ повідомлялося про намір придбати 24,5% статутного капіталу АТ «КрКЗ» приватною німецькою компанією Emi Deutschland GmbH.

Від дати надіслання/отримання повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів до дати проведення зборів, акціонери Товариства мають можливість ознайомитися з проектом (проектами) рішення щодо кожного з питань, включених до проекту порядку денного на сайті Товариства: http://www.krkz.pat.ua.

Нагадаємо, Кременчуцький колісний завод знову не тішить своїми виробничими показниками.

Кременчуцький колісний завод ніяк не вийде з піке падіння.

 

 

Аріна Алініна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися