Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 2 Березня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Полтаві на керівників міста подано позов до суду через їх космічні зарплати, проте вони нижчі, ніж у Малецького та Ко

16 серпня 2019 10:15

На останній сесії міськради полтавські чиновники та депутати призначили собі рекордну зарплату серед керівників місцевого самоврядування в Україні — більше 50 тис грн на місяць. З цього приводу нардеп Сергій Каплін подав позов до адмінсуду. Він вважає недопустимим космічні зарплати чиновників, які отримують більше президента України Володимира Зеленського.

Вчора, 15 серпня, Полтавський окружний адміністративний суд призначив суддю, що розглядатиме цю справу. 

Сторони у справі: відповідач (боржник): Полтавська міська рада, позивач (заявник): Каплін Сергій Миколайович.

Суть спору: визнання протиправним та скасування рішення. 

«Вважаю, юридичними підставами для оскарження є порушення правових вимог щодо оприлюднення рішення та низка фундаментальних неузгоджень з вимогами бюджетного законодавства», — розповів Сергій Каплін.

Натомість у Кременчуці мер Віталій Малецький та його заступники отримують зарплатню більшу, ніж керівники Полтави. Виходить, представники громади Полтави почали ставити керівників на місце, а у Кременчуці поки терплять? Невже ми гірші, за мешканців обласного центру? Або у нас не має лідера, який би вказав місце меру та його оточенню, які отримають захмарні суми.

Нагадаємо, Малецький отримує в місяць майже 2 зарплати Зеленського або майже 4 середні зарплати українця, а його заступники і того більше.

Віце-меру Кременчука  Руслану Проценку за червень було нараховано 80 тис 967 грн зарплати і з урахуванням утримання податків він отримав «живими» грошима 65 тис 178 грн., а Тетяні Неіленко нарахували 57 тис 465 грн, а видано на руки - 45 тис 685 грн..

Малецькому в червні нарахували 52 тис 624 грн, а видали - 41 тис 836 грн. Це майже 10 мінімальних зарплат!

Для прикладу, меру Києва Віталію Кличку в червні було нараховано 26 тис 60 грн, а меру місту-побратиму Кременчука - Білій Церкві Геннадію Дикому нарахували 32 тис 830 грн. При цьому він на руки отримав за місяць 26 тис 99 грн.

У червні глава держави Володимир Зеленський отримав лише оклад без будь-яких надбавок в розмірі 28 тис грн, з яких сплачено податок майже 5,5 тис. А ось керівництво Офісу президента не отримувало зарплату.

 

Олег Булашев 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися